توستر برقی فلر 45لیتری مدل 452

محصول جدید

مدل 452

آون توستر برقی فلر Feller مدل EOFR452SBK با توان 1800 وات یک دستگاه شیک و زیبا و کاملا کاربردی مناسب برای مصارف خانگی می باشد که به راحتی می توان انواع مواد غذایی گوشتی، نان و... را به کمک آن پخت یا گریل نمود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

مشخصات

مدل 452
شرکت سازنده فلر
رنگ نقره ای
جنس بدنه استیل

اطلاعات بیشتر

توستر برقی فلر 45لیتری مدل 452

آون توستر برقی فلر Feller مدل EOFR452SBK با توان 1800 وات یک دستگاه شیک و زیبا و کاملا کاربردی مناسب برای مصارف خانگی می باشد که به راحتی می توان انواع مواد غذایی گوشتی، نان و... را به کمک آن پخت یا گریل نمود. محفظه آون دارای گنجایش 45 لیتر بوده و سیخ جوجه گردان و دستگیره مخصوص با آن ارائه شده است. همچنین توسط قفسه مخصوص گریل می توان انواع مواد غذایی مانند گوشت، ماهی و سبزیجات را براحتی گریل و کباب نمود. درون محفظه چهار المنت حرارتی تمام استیل به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین قرار گرفته اند. از طریق درب شیشه ای دستگاه نیز می توان بر مراحل پخت غذا نظارت داشت. همچنین دستگیره درب از جنس استیل زیبا و مقاوم می باشد. 
آون توستر 452 فلر مجهز به فن هوای گرم و جوجه گردان همراه با ترموستات قابل تنظیم است که توسط ولوم چرخشی از 0 تا 230 درجه سانتی گراد قابل کنترل می باشد و با توجه به میزان و نوع مواد غذایی می توان دمای مطلوب را به آسانی تنظیم نمود. با استفاده از ولوم عملکرد می توان المنت ها را در 7 وضعیت مختلف شامل وضعیت خاموش، المنت بالا، المنت پایین و هر دو المنت، فن هوای گرم، جوجه گردان، فن هوای گرم و جوجه گردان می باشد. به کمک ولوم تایمر نیز می توانید بر حسب نوع پخت و حجم مواد غذایی زمان مناسب پخت غذا را تا 120 دقیقه تنظیم نمایید. هنگام کار دستگاه یک چراغ نشانگر قرمز رنگ روی بدنه روشن می شود. 

نظرات