ساندویچ ساز فلر مدل 244

محصول جدید

مدل 244

ساندویچ ساز فلر مدل SMG 244 از سری ساندویچ ساز های دوخانه شرکت معتبر فلر می باشد که ساختار و عملکرد ساده ای دارد. این دستگاه دارای دو قسمت برای قرارگیری نان تست می باشد که در نهایت با توجه به ساختار تابه  به 4 ساندویچ مثلثی تبدیل می شود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

مشخصات

مدل 244
شرکت سازنده فلر
توان 700
برق مصرفی 220
رنگ مشکی نقره ای
گریل کردن دارد
قابلیت جداسازی صفحات دارد
ترموستات دارد

اطلاعات بیشتر

ساندویچ ساز فلر مدل 244

ساندویچ ساز فلر مدل SMG 244 از سری ساندویچ ساز های دوخانه شرکت معتبر فلر می باشد که ساختار و عملکرد ساده ای دارد. این دستگاه دارای دو قسمت برای قرارگیری نان تست می باشد که در نهایت با توجه به ساختار تابه  به 4 ساندویچ مثلثی تبدیل می شود. توان این دستگاه در حدی است که به سرعت ساندویچ ها را آماده می سازد. این مدل دارای سینی گریل نیز می باشد که می تواند در تهیه فیله و استیک نیز مفید واقع شود. بدنه دستگاه در طول مدت فعالیت خنک است و خطری برای مصرف کننده وجود ندارد. چراغ های نشانگر روی بدنه نیز وضعیت دستگاه را نشان می دهد. فلر تولید کننده لوازم برقی خانگی است که در این بازار موفقیت های زیادی کسب کرده است.

ندویچ ساز فلر Feller مدل SM 244 علاوه بر ظاهر شیک ، کمترین جا را نیز در آشپزخانه اشغال می کند. این دستگاه با توان 700 وات قابلیت تهیه انواع ساندویچ ها از قبیل ساندویچ های توست شده گرم ، اسنکهای شیرینی خوشمزه و همچنین قابلیت گریل کردن مواد غذایی را فراهم می کند. 
ساندویچ ساز 244 فلر قادر به پخت 2 عدد برش نان تست می باشد که هر کدام را به 2 قسمت تقسیم کرده و در کل 4 تکه ساندویچ مثلثی خوشمزه را به شما می دهد. خطوط گوشه دار درون دستگاه ، ساندویچ ها را بطور مجزا به شکل مثلثی برش می دهد و می پزد که این عملکرد شیوه زیبایی به ساندویج ها می دهد. 
همچنین این دستگاه دارای دو سینی متحرک از جنس تفلون می باشد که یکی جهت تهیه ساندویچ و دیگری در جهت گریل و ویفر کردن استفاده می گردد و این یکی از مزایای بسیار خوب این دستگاه بشمار می رود که براحتی می توان آنها را شست و تعویض کرد. همچنین دو چراغ سبز و قرمز بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده که این امکان را به شما می دهد تا از روشن شدن و داغ شدن دستگاه اطلاع یابید. 
با طراحی ویژه ای که این دستگاه دارد می توان درب این دستگاه را تا 180 درجه باز کرد ومانند یک ماهی تابه جهت تفت دادن مواد از آن استفاده کرد. همچنین دسته های ساندویچ ساز دارای عایق ضد گرما بوده و از داغ شدن دستگیره ها هنگام بازو بسته کردن در ساندویچ ساز جلوگیری می کند و در تمام مدت پخت دستگیره ها خنک می باشند. 

نظرات