ماکروفر فلر 28 لیتری مدل 281

محصول جدید

مدل  281

مایکروفر 281 فلر مجهز به 5 سطح توان میباشد که میتوان سطح توان آن را از 10 تا 100 درصد تنظیم نمود . پنل فلر دارای دارای نمایشگر دیجیتال ، ولوم چرخشی و دکمه های تنظیم عملکرد است . دکمه های تنظیمات دستگاه شامل توقف ، شروع ، حافظه ، تایمر ، یخ زدایی ، پخت گریل و ترکیبی و ماکروویو میباشد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

مشخصات

مدل 281
شرکت سازنده فلر
توان 1500
برق مصرفی 220
وزن 19
رنگ سفید
جنس بدنه فلزی
صفحه نمایشگر دارد
گریل کردن دارد

اطلاعات بیشتر

ماکروفر فلر 28 لیتری مدل  281

مایکروفر فلر Feller مدل MW281GW با توان 1450 وات وسیله ای بسیار کاربردی برای هر منزل و محیط کار است . مایکروفر 281 فلر با رنگ نقره ای خود جلوه منحصر به فردی به محیط آشپزخانه شما میبخشد . حجم داخلی دستگاه 28 لیتر بوده که مناسب برای پخت انواع مواد غذایی با ظرفیت متوسط و رو به زیاد میباشد . این دستگاه مجهز به سینی شیشه ای قابل چرخش در اندازه 315 میلی متر میباشد که با گرداندن مواد غذایی درون خود موجب پخت یکدست میشود . باز شدن درب مایکروفر بسیار آسان بوده و میتوانید بدون صرف انرژی زیادی و با دستگیره بلند تعبیه شده روی دستگاه درب آن را به راحتی باز نمایید . 
مایکروفر 281 فلر مجهز به 5 سطح توان میباشد که میتوان سطح توان آن را از 10 تا 100 درصد تنظیم نمود . پنل فلر دارای دارای نمایشگر دیجیتال ، ولوم چرخشی و دکمه های تنظیم عملکرد است . دکمه های تنظیمات دستگاه شامل توقف ، شروع ، حافظه ، تایمر ، یخ زدایی ، پخت گریل و ترکیبی و ماکروویو میباشد . توان گریل این دستگاه 1100 وات بوده و از طریق ان میتوانید گوشت ، مرغ و ماهی را گریل نمایید . از طریق ولوم چرخشی روی پنل نیز میتوان زمان پخت و درجه حرارت را زیاد یا کم کرد . از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه میتوان به 8 عملکرد پخت ان اشاره نمود که توسط آن میتوان پیتزا ، گوشت ، سبزیجات ، پاستا ، سیب زمینی ، ماهی ، نوشیدنی و پاک کورن طبخ نمود . مایکروفر فلر دارای تایمر 95 دقیقه ای است که می توان با آن زمان پخت غذا را تنظیم نمود. بعد از اتمام پخت ، سیستم هشدار صوتی دستگاه فعال شده و شما را مطلع میسازد . برای عملکرد ایمن و مطلوب، مایکروفر را روی سطح صاف و محکم قرار دهید و از اطراف فضای خالی ایجاد کنید . 

نظرات