اطلاعات

محصولات جدید

پنکه

قیمت انواع پنکه 

پنکه  36 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • تفال

  تفال یک شرکت فرانسوی و تولید کننده لوازم خانگی است ، شرکت تفال مخترع وسایل آشپزی نچسب نه تنها ظروف آشپزی بلکه لوازم خانگی کوچک را متحول کرده است.

 • مدیا

   گروه مادیا طیف وسیعی از لوازم خانگی در زمینه تهویه مطبوع و یخچال و فریزر ، یخچال ، لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، وسایل آشپزی بزرگ و کوچک ، مایکروفر ، کولرهای آبی پرتابل و پنکه، کولر آبی و تصفیه آب ، آبگرمکن های تخصصی جاروبرقی و وسایل روشنایی را تولید می کند.

 • سام

   شرکت سام آتی گروه در سال 2013 توسط جمعی از مدیران و متخصصان لوازم خانگی تأسیس شد. این شرکت در دو بخش عمده لوازم خانگی (بزرگ و کوچک) و سیستم تهویه هوا شروع به فعالیت کرد. هم اکنون این شرکت بیش از 130 مدل محصول را به بازار ایران عرضه کرده است. 

 • پارس خزر

  پنکه پارس خزر یکی از قدیمی ترین محصولات شرکت پارس خزراست که می توان آن را از ضروریات خانه به شممار آورد، زیرا استفاده از پنکه به عنوان یکی از کم مصرف ترین وسایل خنک کننده در طول شب و روز محسوب می شود که می تواند جایگزین سایر تجهیزات خنک کننده شد و به اقتصاد خانواده کمک کند.

 • سانی

  سانی در سال 1395 با هدف گسترش سیستم بهداشت و درمان با تولید سفره های پلاستیکی ، سلفون محافظ و پوشش آلومینیومی وارد بازار ایران شد و با این هدف وی کارگاه تولید خود را در شهریار تأسیس کرد. این واحد برای متمایز کردن محصولات خود از مواد جدید و درجه یک استفاده می کند.

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 36 آیتم
نمایش 1 - 12 از 36 آیتم