ترازوی آشپزخانه دیجیتالی پارس خزر مدل 5000

محصول جدید

مشخصات :

  • حداکثر ظرفیت قابل اندازه گیری : 5 کیلوگرم

  • دقت اندازه گیری (خطا) : 1 گرم

  • عملکرد : با دو باتری 1.5 ولت AA 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 5000
شرکت سازنده پارس خزر
نوع دستگاه دیجیتالی
رنگ سفید
کاربردها وزن
صفحه نمایشگر دارد

اطلاعات بیشتر

ترازوی آشپزخانه دیجیتالی پارس خزر مدل5000

ترازوی دیجیتال آشپزخانه پارس خزر PARS KHAZAR مدل 5000P وسیله ای کم حجم و کاربردی برای استفاده در آشپزخانه است که کمک می کند مواد غذایی مختلف را به راحتی و با دقت بالا اندازه گیری نمایید. جنس بدنه و کاسه از پلاستیک و با وزن سبک ساخته شده است و هنگام نگهداری می توانید پایه دستگاه را درون کاسه جاسازی کنید تا فضای کمتری اشغال شود.

  

منبع تغذیه دستگاه دو عدد باتری قلمی است که همراه با آن ارائه شده و جهت صرفه جویی در مصرف باتری این دستگاه مجهز به سیستم خاموشی خودکار می باشد که در صورت عدم استفاده به مدت یک دقیقه، دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد. 

  
ترازو دیجیتال 5000 پارس خزر دارای صفحه نمایشگر ال سی دی برای نمایش وزن مواد می باشد. با استفاده از 2 دکمه تعبیه شده در اطراف صفحه نمایش می توانید دستگاه را روشن و خاموش کرده و تنظیمات لازم را انجام دهید. حداکثر وزن قابل اندازه گیری 5 کیلوگرم بوده و دقت اندازه گیری این دستگاه یک گرم می باشد.

  

دستگاه قابلیت اندازه گیری با دو واحد گرم و اونس را دارد که با فشردن دکمه mode قابل تبدیل هستند. جهت وزن کردن مواد غذایی به صورت پشت سر هم و بدون نیاز به برداشتن مواد داخل کاسه می توانید دکمه On/Tare را فشار دهید تا وزن نشان داده شده بر روی صفحه ال سی دی صفر شود، سپس ماده غذایی بعدی را اضافه نموده تا وزن آن اندازه گیری شود. 

نظرات