توستر پارس خزر 20 لیتری سفید مدل سایا18CRK

محصول جدید

مشخصات :

  • دارای گریل و کانوکشن (سیستم گردش هوای گرم)

  • مجهز به  تایمر زنگ دار 60 دقیقه ای

  • مجهز به کلید تنظیم عملکرد محصول در 6 موقعیت

  • طول سیم: 80 سانتی متر

  • دارای شبکه پخت

  • دارای یک سینی غذا و توری کباب پز

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001097-021

  • A

مشخصات

مدل مدل سایا18CRK
شرکت سازنده پارس خزر
توان 1380
برق مصرفی 220
نوع دستگاه توستر
ابعاد 290 × 320 × 390 میلی‌متر
وزن 6.7 کیلوگرم
رنگ سفید
صفحه نمایشگر ندارد
تعداد برنامه های پخت 6
حداکثر درجه حرارت 250

اطلاعات بیشتر

توستر پارس خزر PARS KHAZAR سفید مدل سایا18CRK

  راهنمایی خرید توستر پارس خزر با قیمت ارزان 

   

ون توستر سایامدل TO-18CRK دستگاهی با کاربرد زیاد جهت استفاده در منازل میباشد . آون توستر سایا با توان 1380 وات قابلیت پخت انواع مواد غذایی مانند گوشت ، ماهی ، پیتزا ، کیک و نان را دارد . فر برقی سایا مجهز به محفظه ای با ظرفیت 20 لیتر بوده که حجم نسبتا مناسبی از مواد غذایی را داخل خود جای میدهد و دارای 4 المنت حرارتی در محظه به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین است

شركت بین المللی نور توشه از مجموعه شرکتهای پارس توشه (پارس خزر) بوده و فعالیت اصلی آن در زمینه تولید محصولات خانگی با نام تجاری سایا میباشد در راستاي جلب و حمایت سرمایه های خارجی مصوب 1334 ، در سال 1378 با سرمايه اولیه یک میلیارد ريال در تهران تاسيس گرديد. محل کارخانه در شهر صنعتی کاوه ، شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 11500 متر مربع واقع شده است.

  

موضوع اصلی فعالیت شرکت نورتوشه ساخت انواع محصولات خانگی الکتریکی و الکترونیکی و قطعات و مطعلقات آن در ایران با نام تجاری ” سایا ” میباشد. بطور کلی این شرکت اقدام به کلیه عملیات صنعتی و تولیدی و یا ساخت محصولات فوق و فروش آنها و سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در آنها، بطور مستقیم و یا غیر مستقیم که در اجرای موضوع فعالیت شرکت لازم باشد، مینماید.

   
آون توستر 20 لیتری TO-18CRK سایا با قدرت 1380 وات دستگاهی کاربردی برای مصارف خانگی است که جهت پخت و پز و گریل انواع مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، جوجه، سبزیجات، شیرینی ،نان و … استفاده می گردد.آون توستر TO-18CRKبا ظرفیت 20 لیتر به همراه جوجه گردان با چرخش ساعتگرد و پاد ساعتگرد می باشد.از طریق عملکرد کانوکشن با گردش هوای گرم درون محفظه آون توستر TO-18CRK فرآیند پخت بهتر و سریع تر انجام گردد، همچنین آون توستر TO-18CRK امکان استفاده همزمان جوجه گردان و عملکرد کانوکشن و گریل مواد غذایی از طریق المنت بالایی را نیز در اختیارتان قرار می دهد , آون توستر TO-18CRK دارای سینی مخصوص طبخ غذا و توری کباب پز می باشد,از طریق درب شیشه ای آن نیز می توان بر مراحل پخت غذا نظارت داشت.

  
از طریق ولوم چرخشی روی پنل آون توستر TO-18CRK حرارت پخت مواد غذایی را با توجه به نوع و مقدار آنها از 100 تا 250 درجه سانتی گراد و تایمر زنگ دار زمان پخت را تا 60 دقیقه می توان تنظیم نمود.ولوم انتخابگر آون توستر TO-18CRK در 4 وضعیت عملکرد قابل تنظیم است.همچنین از طریق چراغ نشانگر روی بدنه آون توستر TO-18CRK می توان از روشن بودن دستگاه مطلع شد.

    
آون توستر سایامدل TO-18CRK دستگاهی با کاربرد زیاد جهت استفاده در منازل میباشد . آون توستر سایا با توان 1380 وات قابلیت پخت انواع مواد غذایی مانند گوشت ، ماهی ، پیتزا ، کیک و نان را دارد . فر برقی سایا مجهز به محفظه ای با ظرفیت 20 لیتر بوده که حجم نسبتا مناسبی از مواد غذایی را داخل خود جای میدهد و دارای 4 المنت حرارتی در محظه به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین است . یکی از ویژگی های منحصر به فرد آون توستر TO-18CRK عملکرد کانوکشن آن است که موجب جریان یکنواخت باد گرم درون محفظه شده و موجب پخت سریع تر و بهتر میشود . 

  
آون توستر CRK18 سایا مجهز به پنل تنظیمات روی بدنه بوده که دارای 3 ولوم چرخشی برای تنظیمات دما ، تنظیمات المنت های حرارتی و تایمر دستگاه میباشد . دمای داخلی محفظه از 100 تا 250 درجه سانتی گراد قابل تنظیم بوده که میتوانید بر حسب نیاز و نوع غذا ، دمای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. توسط ولوم انتخابگر عملکرد می توان المنت ها را در 4 وضعیت مختلف قرار داد که شامل وضعیت خاموش، المنت بالا، المنت پایین و هر دو المنت می باشد.

    

تایمر دستگاه نیز پس از طی کردن زمان مقرر با زنگ زدن شما را متوجه میسازد . همچنین از طریق سینی شیشه ای دستگاه نیز میتوانید بر عملکرد پخت نظارت داشته باشید. آون توسترمجهز به قفسه سیمی ، جهت گریل نمودن انواع گوشت و سبزیجات میباشد . یک سینی نیز برای کثیف نشدن محفظه همراه دستگاه ارائه شده است . در ضمن این فر برقی مجهز به یک چراغ نشانگر جهت نشان دادن روشن بودن دستگاه می باشد. 

نظرات