آبمیوه گیری فلر مدل 999

محصول جدید

مشخصات:

  • توان مصرفی : 1000 وات

  • دارای سوئیچ ایمنی

  • دارای صفحه نمایش LCD برای نمایش سرعت دستگاه

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل 999
شرکت سازنده فلر
توان 1000
برق مصرفی 220
نوع دستگاه آبمیوه گیری
رنگ استیل
جنس بدنه استیل
ظرفیت پارچ آبمیوه گیری 1.2
تعداد سرعت 5
فیلتر تصفیه (هسته گیر) ندارد
پایه های ضد لغزش دارد
جنس تیغه استیل

اطلاعات بیشتر

آبمیوه گیری فلر مدل 999

   

آبمیوه گیری فلر FELLER مدل PJ999D ، با حداکثر توان 1000 وات برای آب گیری سیب، هویج و دیگر میوه ها و سبزیجات طراحی شده است و شما با استفاده این دستگاه می توانید انواع آب میوه های خوشمزه را برای اعضای خانواده تهیه نمایید. دهانه ی ورودی به قطر 84 میلی متر امکان قرارگیری میوه های درسته و بزرگ را بدون نیاز به بریدن میوه فراهم می کند. آبمیوه گیری فلر دارای مخزن تمام استیل است که علاوه بر بهداشتی بودن باداوم نیز می باشد. موتور DC1000 واتی دستگاه با صدای کم و با قدرت میوه ها و سبزیجات را آب گیری می کند. 

   


آب میوه گیری 999 فلر با سیستم گریز از مرکز عمل می کند؛ به این صورت که با چرخش سریع صافی استیل دستگاه، پالپ میوه به تیغه های صافی برخورد کرده و میوه به صورت کامل آب گیری می شود.تنظیم سرعت دستگاه برای آب گیری بهتر میوه ها مؤثر است؛ بنابراین می توانید متناسب با نوع میوه و سفتی یا نرمی آن ، سرعت مناسب را انتخاب نمایید. آبمیوه گیری فلر مجهز به کلید چرخان کنترل 9 سرعته است که از رنج میوه های سفت تا میوه های نرم می توان سرعت را تغییر داد و همه نوع میوه و سبزیجات را آب گیری نمود. با استفاده از صفحه ی ال سی دی می توان میزان سرعت آب میوه گیری را مشاهده نمود. 

   


آبمیوه گیری فلر مدل PJ999 دارای یک پارچ پلاستیکی شفاف می باشد که آب میوه پس از گرفتن شدن به داخل آن می ریزد. این آب میوه گیری دارای ظرف پلاستیکی مخصوص تفاله است که این ظرف قابل متصل شدن به بدنه اصلی است.از قابلیت های آب میوه گیری فلر محافظ پلاستیکی واقع بر روی ظرف تفاله است که از پخش شدن تفاله میوه به اطراف جلوگیری می کند. 

   


آبمیوه گیری فلر دارای پایه های پلاستیکی ضد لرزش است که از لرزش آن در هنگام کار جلوگیری می کند. تمامی اجزاء این دستگاه قابل جداشدن از یکدیگر می باشند و می توان آن ها را جهت شستشو در ماشین ظرفشویی قرار داد.با استفاده از اهرم فلزی قدرتمند دستگاه اجزاء بدنه کاملأ بهم قفل می شوند. کلید محافظ ایمنی روی دستگاه نصب است که در صورت نصب نادرست قطعات ، دستگاه کار نخواهد کرد و شما می توانید ابتدا نصب قطعات را بررسی نموده و سپس با ایمنی کامل از دستگاه استفاده نمود. به منظور افزایش عمر دستگاه پیشنهاد می شود که بیش از یک دقیقه از آب میوه گیری استفاده نکنید.

نظرات