توستر برقی فلر مدل 060

محصول جدید

مشخصات:

  • توان مصرفی : 800 وات

  • گنجایش : 6 لیتر

  • خاموش‌شدن اتوماتیک و زنگ اعلام آماده شدن غذا

  • مجهز به المنت های گرمایش بالایی و پایینی

  • مجهز به تابه‌ی پخت/ شبکه سیمی کباب پزی

  • دارای تنظیم‌ کننده تایمر

  • دارای دو موقعیت شبکه سیمی کباب‌پزی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 060
شرکت سازنده فلر
توان 800
نوع دستگاه توستر برقی
رنگ استیل
صفحه نمایشگر ندارد

اطلاعات بیشتر

توستر برقی فلر مدل 060   

  

توسترفلر مدل TO-060 با توان 800 وات قادر است انواع نان را بطور طلایی برشته کند. این دستگاه دارای دو دهانه بزرگ، به پهنای 33 میلیمتری است که امکان گذاشتن نان ها را به سهولت فراهم می کند. همچنین توستر 160 فلر دارای 4 عملکرد متفاوتی است که هر کدام بطور جداگانه دارای یک دکمه مجزا می باشد . یکی از این عملکردها، عملکرد یخ زدایی است که بدین منظور می توان بدون صرف زمان بلافاصله نان را از فریزر در آورد و درون دستگاه قرار داد تا هم یخ آن آب شود و هم برشته وطلایی شود .

    

عملکرد دیگر، عملکرد گرم کردن مجدد نان می باشد که توسط این عملکرد می توان همیشه نان داغ و تازه را بر سر سفره گذاشت و میل کرد. عملکرد سوم، عملکرد توقف سریع است که در صورت نداشتن زمان کافی جهت برشته کردن نان می توان با فشردن این دکمه دستگاه از ادامه کار خود داری کرد و نان را سریع بیرون آورد. آخرین عملکرد، عملکرد باگل ( Bugle ) بوده که با استفاده از این عملکرد المنت های داخل فعال شده و المنت های کناره دستگاه خاموش می شود و تنها یک سمت نان ها طلایی و برشته می شوند.

      


در زیر دستگاه یک صفحه شیشه ای طراحی شده که به محض روشن کردن دستگاه لامپ های آبی رنگ آن روشن می شود که این قابلیت علاوه بر نشان دادن روشن بودن دستگاه جلوه زیبایی هم نیز پیدا می کند و همچنین با وجود سینی تمام استیلی که در کف دستگاه ساخته شده جهت تمیز کردن خرده های نان دستگاه نیازی به تکان دادن آن نمی باشد و می توان به سهولت سینی را بیرون کشید و خالی کرد.

   

 

فروش ویژه آنلاین توستر برقی فلر feller مدل 060 با گارانتی اصل و معتبر در نمایندگی مرکزی لوازم خانگی امین حضور فروشگاه Allkitchen .

نظرات