غذا ساز فلر مدل FPB22 مشکی

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل FPB22
شرکت سازنده فلر
توان 500 وات
برق مصرفی 220
نوع دستگاه غذا ساز
رنگ مشکی
جنس پارچ پلاستیک
جنس تیغه استیل
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.5
عملکرد ضربه ای دارد

اطلاعات بیشتر

غذا ساز فلر مدل  FPB22مشکی

     

غذاساز فلر Feller مدل FPB22W امکان آشپزی راحت را فراهم می کند. این دستگاه با توان 500 وات قادر به خرد کردن، مخلوط کردن، رنده کردن، همزدن و خمیر زدن و همچنین قابلیت چیپس ساز یا همان ورقه کردن مواد غذایی را به سادگی امکان پذیر می کند. این دستگاه دارای 2 سرعت مختلف می باشد که با توجه به نوع مواد به سادگی می توان سرعت دستگاه را کم و زیاد کرد. علاوه بر آن جهت سرعت بخشیدن به کار مجهز به عملکرد ضربه ایی بوده که با استفاده از این سیستم بدون اینکه به موتور دستگاه فشاری بیاید مواد سریع تر تهیه می شوند. 

     
مزیتی که در غذاساز فلر تعبیه شده بی صدا بودن موتور دستگاه است که بدون اینکه آلودگی صوتی ایجاد کند امکان استفاده در هر زمان را به راحتی برای مصرف کننده فراهم می کند.ظرفیت کاسه غذاساز این دستگاه با گنجایش 1300 میلی لیتر از جنس پلاستیک طراحی شده که با چنین ظرفیتی می توان مواد با حم بسیار بالایی را تهیه کرد بدون اینکه ذره ایی از مواد به بیرون بریزد همچنین پارچ مخلوط کن این دستگاه با ظرفیت 2000 لیتر امکان تهیه انواع نوشیدنیهای خنک و خوشمزه و انواع سس های مختلف را به راحتی فراهم می کند . به همراه این دستگاه نیز 6 تیغه تمام استیل جهت نیازهای گوناگون مصرف کننده می باشد که به راحتی می توان با توجه به نوع استفاده از آنها بهره برد. 

    

غذاساز فلر Feller مدل FP 22 Wبا توان 500 وات دارای بدنه ای با طراحی زیبا و کارکرد آسان می باشد. از ویژگی های این غذاساز می توان به تنوع عملکردها و کم صدا بودن دستگاه اشاره کرد. غذا ساز فلر مجهز به دو سرعت کم و زیاد و همچنین عملکرد پالس یا لحظه ای است که متناسب با نوع کار دستگاه و نوع مواد غذایی می توان سرعت مناسب را انتخاب نمود. ظرفیت پارچ غذاساز 1.3 لیتر می باشد که بر حسب نوع عملکرد می توان تیغه ی مناسب را بر روی محور پارچ سوار کرد. 

    
غذاساز 22 فلر مجهز به صفحات کاربردی و متنوع قابل نصب بر روی صفحه مخصوص می باشد که شامل تیغه رنده کن ریز و درشت مناسب رنده کردن سبزیجاتی مانند هویج ، سیب زمینی ، خیار و گوجه فرنگی، تیغه ورقه و خلال کن مناسب برای چیپس و خلال کردن سیب زمینی می باشد. این غذاساز دارای تیغه خردکن از جنس استیل و به شکل اس می باشد که قادر به خرد کردن انواع مواد غذایی از قبیل گوشت، پنیر، میوه، پیاز و سبزیجات است. تیغه خمیر زن نیز جهت تهیه خمیر کیک و نان طراحی شده است و از صفحه پلاستیکی همزن می توان برای هم زدن تخم مرغ، خامه و مواد شیرینی استفاده نمود.

نظرات