بخار پز فلر مدل 89

محصول جدید

مدل 89

به جای پخت مستقیم سبزیجات درون آب، بهتر است سبزیجات را در بخارپز فلر Feller مدل 89 بپزید تا طعم واقعی آنها را در حین خوردن احساس کنید. این دستگاه با توان 800 وات و با قابلیت بخار دهی فوق العاده قوی 90 دقیقه ای، تمامی مواد غذایی را بخارپز کرده و در اختیار شما قرار می دهد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • B

مشخصات

مدل 89
شرکت سازنده فلر
توان 800
رنگ مشکی
جنس بدنه پلاستیک
صفحه نمایشگر دارد
بخارپز دارد
دریچه خروج بخار دارد

اطلاعات بیشتر

بخار پز فلر مدل 89

به جای پخت مستقیم سبزیجات درون آب، بهتر است سبزیجات را در بخارپز فلر Feller مدل 89 بپزید تا طعم واقعی آنها را در حین خوردن احساس کنید. این دستگاه با توان 800 وات و با قابلیت بخار دهی فوق العاده قوی 90 دقیقه ای، تمامی مواد غذایی را بخارپز کرده و در اختیار شما قرار می دهد. همچنین استفاده از این دستگاه برای کسانی که به نفع بهداشت و سلامت خود تصمیم می گیرند و مواظب رژیم غذایی خود هستند بسیار مناسب می باشد.
تمامی تنظیمات این دستگاه توسط پنل یا نشانگرLCD که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده انجام می گیرد که می توان دستگاه را خاموش و روشن و همچنین با توجه به نوع مواد غذایی تمامی مراحل پخت را تنظیم کرد. این دستگاه فلر به نشانگر میزان آب مجهز بوده و دارای 2 ورودی آب می باشد که در دو سمت (چپ و راست) دستگاه تعبیه شده و به راحتی می توان مخزن دستگاه را ،در صورت نیاز داشتن به آب ، پر کرد. به علاوه این دستگاه دارای 3 طبقه سبد بخار پلاستیکی شفاف، قابل جدا شدن می باشد که خیلی راحت از هم جدا می شوند، در ضمن با این خاصیت به هر طبقه که نیاز داشته باشید می توان از آنها استفاده کنید. در ضمن دستگیره های این سبدها طوری طراحی شده که به هیچ عنوان داغ نمی شود و می توان به راحتی بعد از پخت سبد ها را برداشته و مواد غذایی را درون ظرف مورد نظر ریخت ، این قابلیت سلامتی مصرف کننده را تضمین می کند. 
بخارپز فلر Feller مدل SC89 SD به حلقه ی بخار متمرکز با بخاردهی کمتر از 40 ثانیه مجهز می باشد که این عملکرد باعث پخت بهتر مواد غذایی می گردد. به علاوه بخارپز فلر قابلیت پخت تاخیری 24 ساعته را دارد که این عملکرد باعث می شود تا در هر زمانی که این دستگاه را تنظیم کردید به طور خودکار روشن شده و شروع به پخت مواد غذایی کند ،همچنین با وجود سیستمی که این دستگاه دارد بعد از پخت کامل غذا بطور اتوماتیک بر روی سیستم گرم نگهدارنده می رود تا غذا سرد نشود و از مزه نیافتد. 

نظرات