بخار پز فلر مدل 180

محصول جدید

مدل 180

به جای پخت مستقیم سبزیجات درون آب، بهتر است سبزیجات را در بخارپز فلر Feller مدل 180 بپزید تا طعم واقعی آنها را در حین خوردن احساس کنید. این دستگاه با توان 750 وات و با قابلیت بخار دهی فوق العاده قوی در کمتر از 1 دقیقه به دمای جوش می رسد و تمامی مواد غذایی را بخارپز کرده و در اختیار شما قرار می دهد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001097-021

  • B

مشخصات

مدل 180
شرکت سازنده فلر
توان 750
رنگ استیل
جنس بدنه پلاستیک
صفحه نمایشگر دارد
بخارپز دارد
دریچه خروج بخار دارد

اطلاعات بیشتر

بخار پز فلر مدل 180

به جای پخت مستقیم سبزیجات درون آب، بهتر است سبزیجات را در بخارپز فلر Feller مدل 180 بپزید تا طعم واقعی آنها را در حین خوردن احساس کنید. این دستگاه با توان 750 وات و با قابلیت بخار دهی فوق العاده قوی در کمتر از 1 دقیقه به دمای جوش می رسد و تمامی مواد غذایی را بخارپز کرده و در اختیار شما قرار می دهد. همچنین استفاده از این دستگاه برای کسانی که به نفع بهداشت و سلامت خود تصمیم می گیرند و مواظب رژیم غذایی خود هستند بسیار مناسب می باشد. 
تمامی تنظیمات این دستگاه توسط پنل یا نشانگرLCD که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده انجام می گیرد که می توان دستگاه را خاموش و روشن و همچنین با توجه به نوع مواد غذایی مراحل پخت را تنظیم کرد. بخارپز فلر به نشانگر میزان آب مجهز بوده و دارای ورودی آب می باشد که کنار دستگاه تعبیه شده و به راحتی می توان مخزن 5/1 لیتری دستگاه را ،در صورت نیاز داشتن به آب ، پر کرد. به علاوه این دستگاه دارای 3 طبقه سبد بخار تمام استیل به همراه دستگیره می باشد، که خیلی راحت از محفظه پلاستیکی جدا می شوند، در ضمن با این خاصیت نه تنها به هر تعداد سبدی که نیاز داشته باشید می توان از آنها استفاده کنید بلکه با برداشتن صفحه سینی هر طبقه فضای دستگاه را می توانید بیشتر کرده و با توجه به حجم مواد و فضای درونی دستگاه جهت پخت آن را تنظیم کرد به عنوان مثال برای بخار پز کردن ذرت که بایستی بطور ایستاده طبخ شود به راحتی می توان طبقات داخلی دستگاه را برداشت تا ذرت درون دستگاه جا شود. 
در ضمن دستگیره های این سبدها طوری طراحی شده که به هیچ عنوان داغ نمی شود و می توان به راحتی بعد از پخت سبد ها را برداشته و مواد غذایی را درون ظرف مورد نظر ریخت ، این قابلیت سلامتی مصرف کننده را تضمین می کند. بخارپز فلرFeller مدل SC-180 مجهز به سیستم خاموش کننده خودکار می باشد که این عملکرد مانع از سوختن مواد می گردد همچنین با وجود سیستمی که این دستگاه دارد بعد از پخت کامل غذا شروع به آلارم یا زنگ می کند که این قابلیت شما را از حاضر بودن غذا با خبر می کند. 

نظرات