بخارپز تفال مدل 1301

محصول جدید

مدل 1301

بخارپز تفالمدل VC1301 مجهز به سه سبد بخارپزی می باشد که می توان انواع سبزیجات، مرغ و ماهی را در هر کدام از این سبدها قرار داد تا به روشی سالم بخارپز شوند. بسته به میزان مواد غذایی می توان از سبدها به صورت جداگانه و یا هر سه با هم استفاده نمود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 1301
شرکت سازنده فلر
توان 550
برق مصرفی 220
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
تایمر ندارد
صفحه نمایشگر دارد
بخارپز دارد
دریچه خروج بخار دارد

اطلاعات بیشتر

بخار پز تفال مدل 1301

بخارپز تفالمدل VC1301 مجهز به سه سبد بخارپزی می باشد که می توان انواع سبزیجات، مرغ و ماهی را در هر کدام از این سبدها قرار داد تا به روشی سالم بخارپز شوند. بسته به میزان مواد غذایی می توان از سبدها به صورت جداگانه و یا هر سه با هم استفاده نمود. بدنه شفاف سبدها امکان مشاهده محتویات داخل آن ها را فراهم نموده و به این ترتیب می توان بر میزان پخت غذاها نظارت داشت. با استفاده از دستگیره های سبدها می توان آن را برداشت و به راحتی جابجا کرد. بر روی سبدها درب بخارپز قرار می گیرد. دریچه های خروج تعبیه شده بر روی درب دستگاه امکان خروج بخار اضافی را فراهم کرده و از آب انداختن بیش از حد غذاها جلوگیری می کند. 
بدنه شفاف مخزن امکان مشاهده میزان آب داخل مخزن را فراهم می کند. بر روی مخزن مدت زمان لازم جهت پخت هر کدام از غذاها درج شده است. نکته جالب توجه در عملکرد بخار پز تفال این است که بر اساس میزان آب داخل مخزن ، دستگاه کار خواهد کرد و پس از اتمام آب مخزن عملکرد دستگاه به صورت خودکار متوقف می شود. چراغ نشان گر واقع بر روی بدنه دستگاه با روشن شدن دستگاه به رنگ سبز روشن می شود. در هنگام عدم استفاده از دستگاه می توان به راحتی سبدها را جدا کرده و قطعات را در داخل هم قرار داد تا فضای کمتری را اشغال نمایند. 

نظرات