بخارپز تفال استیل مدل ویتا کوییزین

محصول جدید

مدل ویتا کوییزین

خارپز ارزش غذایی مواد خوراکی را در حین پخت حفظ می کند و استفاده از آنها در فرآیند آشپزی برای تندرستی و سلامت افراد خانواده مان بسیار ضروری است. بخارپز تفالمدل vita cuisine ویتا کویزین یک دستگاه 3 کاره است که با طراحی بسیار شیک و مدرن برای زندگی های امروزی ساخته شده و امکان پخت همزمان 2 الی 3 نوع غذای مختلف را به شما می دهد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل ویتا کوییزین
شرکت سازنده تفال
توان 550
برق مصرفی 220
رنگ استیل
جنس بدنه استیل
صفحه نمایشگر ندارد
صفحه کلید دارد

اطلاعات بیشتر

بخارپز تفال استیل مدل ویتا کوییزین

بخارپز ارزش غذایی مواد خوراکی را در حین پخت حفظ می کند و استفاده از آنها در فرآیند آشپزی برای تندرستی و سلامت افراد خانواده مان بسیار ضروری است. بخارپز تفالمدل vita cuisine ویتا کویزین یک دستگاه 3 کاره است که با طراحی بسیار شیک و مدرن برای زندگی های امروزی ساخته شده و امکان پخت همزمان 2 الی 3 نوع غذای مختلف را به شما می دهد به طوری که با توجه به فلزی بودن سبدها خاصیت غذاها کاملا حفظ شده و مزه و طعم های آنها با هم مخلوط نمی شوند. 
این دستگاه از 2 سبد گرد مانند با ظرفیت 2.5 لیتری به همراه یک سینی از جنس تفلون با گنجایش 0.6 لیتر تشکیل شده که با قرار دادن این سینی بر روی درب بخارپز می توان مواد غذایی مورد نظر را با توجه به ذائقه با بخار و هم بدون بخار پخت. همچنین به وسیله ترموستاتی که بر روی این بخارپز تعبیه شده می توان درجه پخت انواع غذاها را با توجه به حجم و نوع مواد به راحتی تنظیم کرد.
این دستگاه به تایمر 60 دقیقه ای مجهز می باشد که با استفاده از این سیستم دستگاه بطور اتوماتیک روشن شده و شروع به بخارپز کردن مواد می کند و سپس بعد از اتمام پخت بر روی سیستم گرم نگهدارنده می رود ومواد پخته شده را تا زمان سرو گرم نگه می دارد. همچنین جهت شستشوی راحت تر، تمامی قطعات دستگاه قابل جداشدن می باشد و می توان آنها را درون ماشین ظرفشویی قرار داد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک بسیار مقاوم و محکم طراحی شده که در برابر حرارت و بخار زیاد تغییر حالت نمیدهد.

نظرات