بخارپز تفال مدل 1401

محصول جدید

مدل 1401

بخارپز تفالمدل VC1401 با توان 900 وات امکان پخت سالم مواد غذایی را با حفظ تمامی ویتامین ها و مواد معدنی فراهم می کند. این دستگاه داری دو سبد بخارپزی می باشد که بر روی هم قرار می گیرند. یکی سبدها را می توان جهت قرار دادن تخم مرغ و بخارپز کردن آن ها استفاده نمود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 1401
شرکت سازنده تفال
توان 900
برق مصرفی 220
رنگ مشکی
جنس بدنه پلاستیک
صفحه نمایشگر دارد
بخارپز دارد
دریچه خروج بخار دارد

اطلاعات بیشتر

بخارپز تفال مدل 1401

بخارپز تفالمدل VC1401 با توان 900 وات امکان پخت سالم مواد غذایی را با حفظ تمامی ویتامین ها و مواد معدنی فراهم می کند. این دستگاه داری دو سبد بخارپزی می باشد که بر روی هم قرار می گیرند. یکی سبدها را می توان جهت قرار دادن تخم مرغ و بخارپز کردن آن ها استفاده نمود. ظرفیت کلی سبدها 6 لیتر می باشد که این ظرفیت بالا امکان بخارپز کردن حجم بالایی از مواد غذایی را فراهم می کند. بدنه شفاف سبدها این امکان را فراهم می کند تا بتوان مواد داخل سبدها را در حین پخت مشاهده نمود و بر میزان بخار پز شدن آن ها نظارت داشت. توجه داشته باشید که سبدها به درستی و به ترتیب بر روی هم قرار بگیرند تا کاملأ بر روی هم جفت شوند. ابتدا سبدN1 بر روی دستگاه قرار داده و سپس سبدN2 را بر روی آن بگذارید. هم چنین این بخار پز دارای ظرف پخت برنج می باشد که امکان پخت برنج را فراهم می کند. بخار اضافی از طریق روزنه های درب بالایی خارج می شود. 
از طریق نشان گر سطح آب می توان میزان آب داخل مخزن را مشاهده نمود و در صورت کمبود آب از طریق دهانه تعبیه شده بر روی مخزن بدون نیاز به برداشتن سبدها، در داخل مخزن آب ریخت. بخارپز تفال مجهز به تایمر 60 دقیقه ای است که امکان پخت اتوماتیک دستگاه را فراهم می کند. بر اساس جدول مندرج در دفترچه می توان مدت زمان پخت را تنظیم نمود، پس از اتمام زمان پخت دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود. پایه های ضد لغزش دستگاه از تکان خوردن و لرزش بخار پز در حین کار جلوگیری می کنند. تمامی قسمت های بخارپز به جز بدنه را می توان جهت شستشو در ماشین ظرفشویی قرار داد. در هنگام عدم استفاده از دستگاه می توان به راحتی سبدها را جدا کرده و قطعات را به صورت جمع و جور در داخل هم قرار داد تا فضای کمتری را اشغال نمایند. 

نظرات