چرخ گوشت تفال مدل 608138

محصول جدید

مدل 608138

چرخ گوشت تفال با توان 1800 مدل NE608138 دستگاهی با طراحی زیبا و ترکیب نقره ای و سفید و از ترکیب استیل شفاف و پلاستیک بوده که زیبایی چشمگیری به محصول میبخشد. توسط این دستگاه به راحتی میتوانید انواع مواد غذایی مانند گوشت ، مرغ ، حبوبات و ... را چرخ نمایید . لوله ناودانی دستگاه از جنس استیل بوده که به سادگی قابلیت جا گذاری دارد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 608138
شرکت سازنده تفال
توان 1800
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه استیل
قابلیت جدا شدن تیغه دارد
صفحه نمایشگر ندارد
پایه های ضد لغزش دارد
سوسیس ساز دارد

اطلاعات بیشتر

چرخ گوشت تفال مدل 608138

چرخ گوشت تفال با توان 1800 مدل NE608138 دستگاهی با طراحی زیبا و ترکیب نقره ای و سفید و از ترکیب استیل شفاف و پلاستیک بوده که زیبایی چشمگیری به محصول میبخشد. توسط این دستگاه به راحتی میتوانید انواع مواد غذایی مانند گوشت ، مرغ ، حبوبات و ... را چرخ نمایید . لوله ناودانی دستگاه از جنس استیل بوده که به سادگی قابلیت جا گذاری دارد . همچنین توسط کلید کنار لوله میتوان به راحتی ان را جدا نمود . چرخ گوشت تفال مجهز به تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ و با خاصیت خود تیز شونده بوده که موجب سرعت بخشیدن به عملکرد چرخ گوشت میشود . 
چرخ گوشت 608138 تفال قابلیت چرخ کردن 2.3 کیلوگرم گوشت را در هر دقیقه دارا میباشد. روی پنل چرخ گوشت 608138 دکمه های روشن ، خاموش و عملکرد معکوس تعبیه شده است . که پس از قرار دادن تمام قطعات کنار هم میتوانید دستگاه را روشن نمایید . در صورت در صورت مسدود شدن دهانه دستگاه با گوشت یا استخوان از عملکرد معکوس استفاده میشود و طی این فرآیند تمامی مواد برگشت داده شده تا بتوان دوباره آن را چرخ نمود . از طریق سینی پلاستیکی دستگاه میتوانید گوشت و مواد مورد نظر خود را داخل ان قرار داده و به کمک دسته فشاری به درون لوله ناودانی هدایت نمایید . همراه با دستگاه سه صفحه پنجره ای استیل در اندازه های ریز ، متوسط و درشت برای چرخ کردن گوشت در اندازه های مختلف ارائه شده است . به کمک قطعه کبه ساز و سوسیس ساز نیز میتوانید سوسیس و کبه های سالم و لذیذ در منزل تهیه نمایید . روی دستگاه محفظه برای قرار گیری لوازم جانبی دستگاه ارائه شده است . 

نظرات