چرخ گوشت تفال مدل 71083

محصول جدید

مدل 71083

چرخ گوشت تفالمدل ME71083E دستگاهی قدرتمند با توان 800 وات و ساخت کشور فرانسه می باشد. بدنه چرخ گوشت ساخته شده از استیل ضد زنگ با کناره های پلاستیکی می باشد که علاوه بر محکم بودن و داوم بالا به راحتی قابل تمیز شدن می باشد. این دستگاه قادر به چرخ کردن 2 کیلوگرم گوشت در هر دقیقه می باشد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001097-021

  • A

مشخصات

مدل 71083
شرکت سازنده تفال
توان 800
رنگ مشکی
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه استیل
قابلیت جدا شدن تیغه دارد
صفحه نمایشگر ندارد
پایه های ضد لغزش دارد
سیستم چرخش معکوس دارد
سوسیس ساز دارد

اطلاعات بیشتر

چرخ گوشت تفال مدل 71083

چرخ گوشت تفالمدل ME71083E دستگاهی قدرتمند با توان 800 وات و ساخت کشور فرانسه می باشد. بدنه چرخ گوشت ساخته شده از استیل ضد زنگ با کناره های پلاستیکی می باشد که علاوه بر محکم بودن و داوم بالا به راحتی قابل تمیز شدن می باشد. این دستگاه قادر به چرخ کردن 2 کیلوگرم گوشت در هر دقیقه می باشد. چرخ گوشت تفال مجهز به سه شبکه در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که می توان بر حسب نیاز هر کدام از شبکه ها را مورد استفاده قرار داد. شبکه ریز با قطر 3 میلی متر مناسب چرخ کردن گوشت به صورت خیلی نرم می باشد. شبکه متوسط با قطر 4.7 میلی متر جهت چرخ کردن گوشت گوساله و گوسفند مناسب است. شبکه درشت با قطر 7.5 میلی متر جهت تهیه سوسیس و چرخ کردن گوشت چرب کاربرد دارد. جنس شبکه ها استیل ضد زنگ می باشد که بسیار مقاوم بوده و به صورت کاملأ بهداشتی گوشت را چرخ می کنند. هم چنین جنس تیغه برش دستگاه فلزی و بسیار مقاوم می باشد. جهت ایمنی بیشتر و جلوگیری از ورود دست کودکان به داخل لوله، دهانه ورودی دستگاه به صورت کوچک طراحی شده است. این دستگاه مجهز به سینی فلزی محکم می باشد که می توان از آن جهت قرار دادن قطعات گوشت در هنگام چرخ کردن گوشت استفاده نمود. این سینی قابل جدا شدن از دهانه می باشد و می توان آن را به راحتی شستشو نمود. 
با قرار دادن دکمه ی روشن/ خاموش در وضعیت 1 دستگاه روشن شده و شروع به چرخ کردن گوشت می کند. این چرخ گوشت مجهز به دکمه معکوس می باشد. در صورت مسدود شدن چرخ گوشت، بایستی ابتدا با فشار دادن دکمه روشن/خاموش دستگاه را خاموش کنید. سپس به مدت چند ثانیه دکمه معکوس را فشار دهید تا گرفتگی باز شود. قدرت مکانیکی دستگاه در حالت مسدود شدن شبکه 1800 وات می باشد. پس از باز شدن لوله تغذیه می توان دکمه روشن/ خاموش را دوباره فشار داد و باقی مواد را چرخ نمود. این دستگاه همچنین مجهز به قطعات جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و بیسکویت ساز می باشد. قطعه سوسیس ساز بدون شبکه و تیغه استفاده می شود. این قطعه روی بدنه چرخ کننده سوار می شود و به منظور تهیه آسان سوسیس به کار می رود. قطعه کبه ساز نیز بدون شبکه و تیغه استفاده می شود. این قطعه روی بدنه سوار می شود و به منظور ساختن مخلوط گوشت و بلغور به شکل لوله مورد استفاده قرار می گیرد. قطعات بسکویت ساز جهت تهیه قالب های بیسکویت در اشکال مختلف با استفاده از خمیر بیسکویت کاربرد دارد. پایه های ضد لرزش دستگاه مانع از سر خوردن و لغزش دستگاه می شوند. بر روی بدنه محفظه قرارگیری لوازم جانبی تعبیه شده است که در هنگام عدم استفاده از دستگاه می توان لوازم را در محفظه قرار داد.

نظرات