چرخ گوشت تفال مدل 702130

محصول جدید

مدل 702130

چرخ گوشت تفالمدل ME702131 مجهز به موتور قدرتمندی است که با توان 800 وات قادر به چرخ کردن 2 کیلوگرم گوشت در هر دقیقه می باشد. توان مکانیکی چرخ گوشت 1700 وات است. چرخ گوشت تفال دارای یک سرعت است که با استفاده از دکمه روی بدنه می توان دستگاه را روشن نمود تا با سرعت ثابت شروع به کار نماید

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • B

مشخصات

مدل 702131
شرکت سازنده تفال
توان 1700
برق مصرفی 220
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
صفحه نمایشگر ندارد
جنس تیغه استیل
سیستم چرخش معکوس دارد
سوسیس ساز دارد
سایر مشخصات کبه ساز

اطلاعات بیشتر

چرخ گوشت تفال مدل 702130

چرخ گوشت تفالمدل ME702131 مجهز به موتور قدرتمندی است که با توان 800 وات قادر به چرخ کردن 2 کیلوگرم گوشت در هر دقیقه می باشد. توان مکانیکی چرخ گوشت 1700 وات است. چرخ گوشت تفال دارای یک سرعت است که با استفاده از دکمه روی بدنه می توان دستگاه را روشن نمود تا با سرعت ثابت شروع به کار نماید. جهت ایمنی بیشتر دستگاه، دهانه ورودی گوشت به صورت کوچک طراحی شده است تا از ورود دست به داخل دهانه جلوگیری کند. این ویژگی بخصوص موجب می شود در صورت تماس کودکان با چرخ گوشت، دستان کودکان از خطر آسیب دیدن مصون بماند. همچنین مزیت کوچک بودن دهانه ی ورودی آن است که گوشت بایستی به قطعات کوچک تر خرد شود، همین امر موجب می شود احتمال گیر کردن گوشت و چربی به تیغه و شبکه ها کمتر شود. تیغه ی فولادی چرخ گوشت بسیار مقاوم بوده و قادر به خرد کردن کامل گوشت می باشد. این چرخ گوشت دارای دو شبکه فولادی در اندازه ی بزرگ و کوچک است که می توان متناسب با نوع تهیه گوشت هر کدام از شبکه ها را استفاده نمود. چرخ گوشت تفال مجهز به قطعات جانبی سوسیس ساز و کبه ساز می باشد که با استفاده از آنها می توان سوسیس و کبه سالم و خانگی تهیه کرد. سویس ساز بدون شبکه و تیغه مورد استفاده قرار گرفته، روی مجموعه چرخ کن سوار شده و امکان تهیه آسان سوسیس را فراهم می کند. همچنین کبه ساز بدون شبکه و تیغه مورد استفاده قرار می گیرد و روی بدنه مجموعه چرخ کن سوار شده و امکان تهیه مخلوطی از گوشت و بلغور را به شکل استوانه کوچک فراهم می کند. این استوانه های بدست آمده حاوی گوشت چرخ کرده بوده و دو سر آن ها بسته است. 
ممکن است در هنگام چرخ کردن گوشت چربی های گوشت به شبکه و تیغه گیر کرده و موجب کند شدن عملکرد دستگاه گردد. در این صورت با استفاده از دکمه معکوس می توان مواد را از دهانه خارج کرد. ابتدا دکمه روشن/ خاموش را در وضعیت خاموش قرار دهید. درب محل جمع آوری قطعات جانبی را باز کنید. چند ثانیه روی دکمه معکوس فشار دهید تا مواد غذایی خارج شوند. سپس دکمه اصلی را فشار دهید تا دستگاه به کار افتد. در قسمت بدنه دستگاه محفظه ی قرارگیری وسایل جانبی تعبیه شده است که می توان لوازم را در آن قرار داد. در پایه ضد لرزش دستگاه مانع از سر خوردن و لغزش دستگاه می شوند. در ضمن در قسمت بدنه جایگاه قرار گیری سیم وجود دارد که در هنگام عدم استفاده از دستگاه می توان سیم را در محفظه قرار دارد. 

نظرات