غذا ساز و مخلوط کن تفال مدل 0222

محصول جدید

مدل 0222

غذاساز و مخلوط کن تفال TEFAL مدل D0222F با توان 750 وات دستگاهی کاربردی و چند منظوره ساخت کشور فرانسه است که با داشتن قابلیت های متنوع تقریباً تمام نیازهای شما برای آماده سازی مواد غذایی مورد نیازتان در آشپزخانه را برطرف خواهد نمود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 0222
شرکت سازنده تفال
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه استیل
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

غذا ساز و مخلوط کن تفال مدل 0222

غذاساز و مخلوط کن تفال TEFAL مدل D0222F با توان 750 وات دستگاهی کاربردی و چند منظوره ساخت کشور فرانسه است که با داشتن قابلیت های متنوع تقریباً تمام نیازهای شما برای آماده سازی مواد غذایی مورد نیازتان در آشپزخانه را برطرف خواهد نمود. محفظه غذاساز با ظرفیت 2 لیتر با بدنه شفاف طراحی شده تا به راحتی بتوانید مواد غذایی را مشاهده نمایید. دستگاه مجهز به تیغه ی تیز و برنده ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد که توانایی خرد کردن انواع گوشت، سبزیجات، سیر، پیاز و غیره را دارد. این غذاساز دارای پارچ مخلوط کن 1.25 لیتری با تیغه مجزا است که با استفاده از آن می توان انواع نوشیدنی ها، سوپ و سس را تهیه کرد. این پارچ مدرج بوده و از طریق بدنه شفاف آن می توان مواد درون پارچ را مشاهده کرد، درب پارچ کاملاً بر روی دهانه قفل می شود و از طریق دریچه شکرریز تعبیه شده روی آن می توان هنگام کار مواد دلخواهتان را به محتویات پارچ اضافه نمایید. 
غذاساز 2220 تفال مجهز به دو سرعت عملکرد بوده که توسط ولوم تعبیه شده روی پایه قابل کنترل است همچنین به کمک عملکرد پالس دستگاه می توانید به صورت ضربه ای برای خرد کردن و مخلوط کردن مواد غذایی مختلف بهره ببرید. با نصب صفحه مخصوص پلاستیکی درون محفظه غذاساز می توانید برای تهیه خامه و توسط صفحات استیل و نصب آن ها بر روی صفحه نگهدارنده دیگر از دستگاه برای رنده کردن ریز و درشت و ورقه کردن در دو سایز استفاده نمایید و هنگام نگهداری آن ها را در قسمت کشویی پایین دستگاه قرار دهید. محفظه غذاساز بصورت چرخشی روی بدنه محکم شده و با بستن درپوش سیستم ایمنی آن فعال شده و در جای خود قفل می گردد تا بتوانید با اطمینان وسیله را مورد استفاده قرا دهید. پایه های مکشی غذاساز از لغزش آن هنگام کار جلوگیری کرده و پس از استفاده نیز می توانید سیم برق را در قسمت تعبیه شده پشت پایه دستگاه جمع آوری کنید تا ظاهر مرتب تری داشته و فضای کمتری را اشغال کند. 

نظرات