غذا سازتفال مدل hb200130

محصول جدید

مدل hb200130

غذاساز تفال TEFALمدل HB200130 دستگاهی پر قدرت با توان 700 وات ساخت کشور ترکیه میباشد. این دستگاه شامل یک ظرف غذا ساز با ظرفیت 1.5 لیتر ، میله گوشتکوب ، میله همزن ، ورقه رنده و تیغه خرد کن است . بر روی بدنه اصلی دستگاه دکمه روشن خاموش و توربو قرار دارد که با فشار دادن و نگه داشتن دکمه روشن دستگاه شروع به کار میکند و با برداشتن دست از روی این دکمه غذاساز خاموش میشود

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل hb200130
شرکت سازنده تفال
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه استیل
صفحه کلید ندارد
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

غذا سازتفال مدل hb200130

غذاساز تفال TEFALمدل HB200130 دستگاهی پر قدرت با توان 700 وات ساخت کشور ترکیه میباشد. این دستگاه شامل یک ظرف غذا ساز با ظرفیت 1.5 لیتر ، میله گوشتکوب ، میله همزن ، ورقه رنده و تیغه خرد کن است . بر روی بدنه اصلی دستگاه دکمه روشن خاموش و توربو قرار دارد که با فشار دادن و نگه داشتن دکمه روشن دستگاه شروع به کار میکند و با برداشتن دست از روی این دکمه غذاساز خاموش میشود . همچنین توسط کلید توربو میتوان از حداکثر قدرت دستگاه استفاده کرد. از طریق بدنه شفاف ظرف غذا ساز میتوان محتویات داخل آن را در حین کار دستگاه مشاهده کرد. تا هنگامی که موتور دستگاه از روی بدنه باز نگردد ، قفل ظرف غذاساز باز نمیشود و این مزیتی بسیار خوب جهت ایمنی چندکاره ی تفال است.
برای باز کردن قفل درب غذاساز 200130 تفال کافی است دکمه های سبز روی بدنه دستگاه را با هم فشار دهید ودرب را از روی ظرف بردارید . از گوشتکوب دستگاه میتوان برای مخلوط کرده و پوره کردن مواد استفاده کرد که برای جلوگیری از بیرون نریختن مواد لیوان پایه بلند مدرج 900 میلی لیتری همراه دستگاه ارائه شده است. تیغه خرد کن این دستگاه دارای محافظ است که در مواقع عدم استفاده میتوانید داخل محافظ قرار دهید و از جنس استیل ضد زنگ است که برای خرد کردن سبزیجات و پیاز و ... استفاده میشود .دو صفحه رنده غذا ساز تفال از استیل ضد زنگ بوده که برای رنده کردن خیار ، هویج و... مناسب میباشد . از همزن دو قلوی روی دستگاه برای هم زدن تخم مرغ ، خامه و تهیه انواع سس استفاده میشود . بر روی درب دستگاه دهانه ورودی مواد غذایی قرار دارد که مواد غذایی از طریق آن وارد ظرف می شوند. جهت هدایت مواد غذایی به درون دهانه می توان از فشاری غذا ساز استفاده نمود. قطعات غذا ساز قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند.

نظرات