پلوپز بخارپز آرامپز تفال مدل 7006

محصول جدید

مدل 7006

ن پلوپز با توان 860 وات قادر به تهیه بهترین نوع ته دیگ ایرانی می باشد که در صورتی که نخواهید ته دیگ تهیه شود می توان با برنامه دهی دیجیتالی که این دستگاه دارد از برنامه پخت حذف گردد و برنچ را بدون ته دیگ آماده نماید.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل 7006
شرکت سازنده تفال
توان 860
برق مصرفی 220
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
تایمر دارد
صفحه نمایشگر دارد
ظرفیت به نفر 8
جنس قابلمه تفلون
تعداد برنامه های پخت 12
گرم نگه دار دارد
بخارپز دارد
آرام پز دارد
عملکرد ته دیگ 5
دریچه خروج بخار دارد

اطلاعات بیشتر

پلوپز بخارپز آرامپز تفال مدل 7006

پلوپز تفال دارای 12 برنامه ، پخت 8 پیمانه و توان 860 وات مدلRK7006
این پلوپز با توان 860 وات قادر به تهیه بهترین نوع ته دیگ ایرانی می باشد که در صورتی که نخواهید ته دیگ تهیه شود می توان با برنامه دهی دیجیتالی که این دستگاه دارد از برنامه پخت حذف گردد و برنچ را بدون ته دیگ آماده نماید.
این دستگاه قابلیت عملکرد بصورت بخارپز و آرام پز را هم دارد. همچنین با وجود این دستگاه می توان انواع خورشت و سوپ را تهیه کرد و از آن لذت برد. 
پلوپز RK-7006 دارای تایمر و ساعت نیز می باشد و می تواند مواد غذایی پخته شده را به مدت 24 ساعت گرم نگه دارد . به علاوه این دستگاه قابلیت برنامه ریزی برای خاموش و روشن شدن بطور خودکار را دارد که در زمان معین روشن شده و شروع به پخت میکند و سپس غذا که بطور کامل پخته شد خاموش می گردد. پلوپز تفال 7006 دارای 12 نوع برنامه پخت میباشد که هر کدام بطور مجزا دارای کارکردهای مختلفی برای پخت غذا دارد.
ظرف پلوپزمتحرک ( قابل جدا شدن ) و با پوشش تفلون ساخته شده که مواد غذایی اصلا به آن نمی چسبد و ظرف به راحتی شسته می شود. گردش بخار درونی این دستگاه بطور مداوم و بی وقفه انجام میگیرد همچنین گرما بطور سه بعدی در دستگاه انتشار می یابد که این عملکرد منجر به نتیجه عالی پخت مواد غذایی می شود. این دستگاه برای یک خانواده 6 تا 8 نفر بسیار مناسب می باشد. 

نظرات