پلوپز بخار پز تفال مدل 1018

محصول جدید

مدل 1018

وپز بخارپز تفالمدل RK101825 با عملکرد اتوماتیک برنجی خوش عطر و خوش طعم را مهیا می نماید. طراحی زیبا و ترکیب رنگ چشم نواز بدنه به فضای آشپزخانه جلوه خاصی می بخشد. توان دستگاه بین 640 تا 760 وات می باشد. این پلوپز مجهز به دیگ مدرجی به ظرفیت 1.8 لیتر می باشد که این مقدار ظرفیت امکان تهیه پلو برای 10 نفر را فراهم می کند

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 1018
شرکت سازنده تفال
توان 760
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
صفحه نمایشگر ندارد
جنس قابلمه تفلون
گرم نگه دار دارد
بخارپز دارد
آرام پز دارد
دریچه خروج بخار دارد

اطلاعات بیشتر

پلوپز بخار پز تفال مدل 1018

پلوپز بخارپز تفالمدل RK101825 با عملکرد اتوماتیک برنجی خوش عطر و خوش طعم را مهیا می نماید. طراحی زیبا و ترکیب رنگ چشم نواز بدنه به فضای آشپزخانه جلوه خاصی می بخشد. توان دستگاه بین 640 تا 760 وات می باشد. این پلوپز مجهز به دیگ مدرجی به ظرفیت 1.8 لیتر می باشد که این مقدار ظرفیت امکان تهیه پلو برای 10 نفر را فراهم می کند. روکش نچسب دیگ از چسبیدن پلو به داخل دیگ جلوگیری می کند. این ظرف قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان آن را در داخل ماشین ظرفشویی قرار داد تا شسته شود. جهت جلوگیری از خش دار شدن دیگ، کف گیر پلاستیکی همراه دستگاه ارائه شده است. بر روی درب پلوپز سوپاپ فشار میکرو تعبیه شده است که این سوپاپ از لبریز شدن مواد داخل دیگ به بیرون در حین پخت و پز جلوگیری می کند. هم چنین این سوپاپ موجب پخت یکنواخت مواد داخل دیگ می شود. با فشار دادن دکمه سفید رنگ واقع بر روی درب می توان درب پلوپز را باز کرد.
بر روی پنل دستگاه دکمه کنترل قرار دارد که می توان آن را در دو حالت پخت و گرم نگه داشتن تنظیم کرد. جهت آغاز پخت دکمه کنترل را به سمت پائین فشار دهید، در این صورت چراغ نشان گر cook روشن می شود. زمانی که پخت به پایان رسید دستگاه به صورت خودکار وارد مرحله گرم نگه داشتن گردیده و چراغ نشان گر مربوطه به رنگ سبز روشن می شود. این دستگاه دارای قابلیت بخارپز کردن می باشد که جهت پخت مواد غذایی به روشی سالم کاربرد دارد. سبد بخارپزی همراه دستگاه ارائه شده است. سیم دستگاه قابل جدا شدن از بدنه بوده و در هنگام عدم استفاده از پلوپز می توان سیم را جدا کرده و داخل دیگ قرار داد تا نگه داری دستگاه آسان تر گردد. با استفاده از دستگاه پلوپز می توان به سهولت آن را برداشت و جابجا کرد. 

نظرات