چایی ساز تفال مدل 263044

محصول جدید

مدل 263044

چای ساز تفالمدل BK263044 با توان 2200 وات چایی خوش رنگ و خوش طعم را در کمترین زمان ممکن برایتان مهیا می نماید. این چای ساز مجهز به صفحه اتصال به برق می باشد که کتری و قوری بر روی آن قرار می گیرند. بر روی این صفحه دکمه تایمر جهت تنظیم مدت زمان دم کشیدن چای تعبیه شده است

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 263044
شرکت سازنده تفال
توان 2200
برق مصرفی 220
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
جنس بدنه کتری پلاستیک
ظرفیت کتری آب 1.7
قوری چای دارد
جنس قوری پیرکس

اطلاعات بیشتر

چایی ساز تفال مدل 263044

چای ساز تفالمدل BK263044 با توان 2200 وات چایی خوش رنگ و خوش طعم را در کمترین زمان ممکن برایتان مهیا می نماید. این چای ساز مجهز به صفحه اتصال به برق می باشد که کتری و قوری بر روی آن قرار می گیرند. بر روی این صفحه دکمه تایمر جهت تنظیم مدت زمان دم کشیدن چای تعبیه شده است. مدت زمان تنظیم شده را می توان بر روی صفحه نمایش مشاهده کرد. چایساز تفال مجهز به کتری زیبایی به ظرفیت 1.7 لیتر می باشد. این کتری به صورت بی سیم طراحی شده و دارای قابلیت چرخش 360 درجه بر روی پایه می باشد. به این ترتیب گذاشتن و برداشتن کتری بر روی پایه اتصال به برق بسیار آسان خواهد بود. کفه کتری از جنس استیل ضد زنگ می باشد و المنت دستگاه به صورت مخفی در زیر کفه قرار گرفته است. در نتیجه رسوبات آب به المنت نمی چسبند و تمیز کردن داخل کتری راحت خواهد بود. با استفاده از دسته محکم کتری می توان آن را برداشت و جابجا نمود. بر روی دسته کتری دکمه روشن/ خاموش قرار دارد که با قرارگیری این دکمه در حالت روشن چراغ نشان گر واقع بر روی کتری روشن می شود که نشان دهنده روشن بودن کتری می باشد. پس از به جوش آمدن آب این دکمه به صورت اتوماتیک در وضعیت خاموش قرار می گیرد. 
از نکات جالب در طراحی این کتری وجود دو نشان گر سطح آب بر روی بدنه کتریست که امکان مشاهده آسان سطح آب داخل کتری را فراهم می کند. طراحی دهانه کتری به گونه ایست که می توان به سهولت از طریق دهانه نیز آب در داخل کتری ریخت. در قسمت دهانه کتری فیلتر توری قرار دارد که از خارج شدن رسوبات آب داخل کتری جلوگیری می کند. این فیلتر قابل جدا شدن از دهانه بوده می توان آن را شستشو نمود. درب کتری کاملأ بر روی دهانه قفل می شود. برای باز کردن درب کتری کافیست دکمه بازشونده واقع بر روی درب را فشار دهید تا درب باز شود. این دستگاه هم چنین مجهز به قوری شیشه ای زیبایست که چای در آن به خوبی دم می کشد. از طریق بدنه شیشه ای قوری می توان میزان دم کشیدن چای را مشاهده کرد. در داخل قوری صافی بزرگی قرار دارد که چای خشک در آن ریخته می شود و می توان به راحتی آن را از قوری خارج کرده و پساب چای را خالی نمود. 

نظرات