سرخ کن بدون روغن تفال 1.2 لیتری مدل اکتی فرای فامیلی

محصول جدید

مدل اکتی فرای فامیلی

جهت پخت ابتدا مواد غذایی را در دیگ ریخته و به صورت یکنواخت در داخل دیگ پخش نمائید. توجه داشته باشید که میزان مواد غذایی بیش از علامت حداکثر حک شده بر روی همزن نباشد. روغن را با قاشق به صورت یکنواخت بر روی مواد غذایی بریزید.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 1.2 لیتری مدل اکتی فرای فامیلی
شرکت سازنده تفال
برق مصرفی 220
رنگ مشکی
تایمر دارد
صفحه نمایشگر دارد
جنس قابلمه سرامیک
جنس درپوش شیشه
گرم نگه دار دارد
گریل کردن دارد

اطلاعات بیشتر

سرخ کن بدون روغن تفال 1.2 لیتری مدل اکتی فرای فامیلی

سرخ کن بدون روغن اکتی فرای تفال  با بهره گیری از جریان هوای داغ و با مصرف کمترین میزان روغن موجب پخت کامل انواع مواد غذایی می گردد. در واقع جریان هوای داغ به لایه های داخلی مواد غذایی نفوذ کرده و باعث مغز پخت شدن مواد گردیده همچنین لایه بیرونی مواد را ترد و خوشمزه می کند. این روش پخت سالم و در عین حال با صرفه می باشد. سرخ کن اکتی فرای مجهز به دیگ بزرگ از جنس تفال می باشد که مواد غذایی به آن نمی چسبند و به آسانی می توان آن را شستشو نمود. این دیگ ظرفیت سرخ کردن 1.2 کیلوگرم مواد غذایی را دارد. همزن پلاستیکی داخل دیگ موجب هم زدن و زیر و رو کردن مواد غذایی شده و امکان سرخ شدن یکنواخت مواد را فراهم می کند. با نگه داشتن و کشیدن اهرم قفل کننده به سمت بالا می توان همزن را از دیگ جدا کرده و به راحتی شستشو نمود. قاشق اندازه گیری داخل دیگ دارای ظرفیت 14 میلی لیتر می باشد که با توجه به حجم مواد غذایی می توان با قاشق میزان روغن مورد نیاز را داخل دیگ ریخت. 
با استفاده از دسته پلاستیک و عایق حرارت دیگ می توان آن را به آسانی از بدنه اصلی خارج نمود. این دسته قابلیت تاشو دارد و امکان حمل آسان دیگ را فراهم می نماید. جهت خم کردن دسته کافی است دکمه سبز رنگ واقع بر روی آن را به سمت پائین فشار دهید تا دسته به راحتی تا شود. درپوش شفاف سرخ کن امکان مشاهده مواد داخل دیگ را بدون نیاز به باز کردن درپوش فراهم آورده است. به این ترتیب می توان بر میزان سرخ شدن مواد داخل دیگ نظارت داشت و در زمانی که لازم بود عملکرد دستگاه را متوقف نمود. از مشخصات این دستگاه می توان به تایمر دیجیتالی آن اشاره کرد که می توان زمان پخت سرخ کن را تنظیم نمود. پس از اتمام زمان پخت دستگاه تایمر شروع به بوق زدن می کند. بر روی صفحه نمایش ال سی دی دستگاه می توان مدت زمان باقی مانده را مشاهده نمود. با استفاده از دکمه روشن/ خاموش می توان دستگاه را روشن و یا خاموش کرد.
جهت پخت ابتدا مواد غذایی را در دیگ ریخته و به صورت یکنواخت در داخل دیگ پخش نمائید. توجه داشته باشید که میزان مواد غذایی بیش از علامت حداکثر حک شده بر روی همزن نباشد. روغن را با قاشق به صورت یکنواخت بر روی مواد غذایی بریزید. دسته دیگ را تا نمائید. درپوش سرخ کن را بر روی دیگ بگذارید تا کاملأ قفل گردد. دکمه تایمر را فشار داده و زمان مورد نظر را تنظیم نمائید. زمان بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود. حال با رها کردن تایمر زمان به صورت معکوس شروع به کم شدن می کند. اگر در هنگام تنظیم زمان اشتباه کرده باشید می توانید با نگه داشتن دکمه تایمر به مدت 2 ثانیه تایمر را reset کرده و مجددأ تنظیم نمائید. 
دکمه روشن/ خاموش را فشار دهید تا سرخ کن با جریان هوای داغ شروع به پخت مواد غذایی نماید. در این حالت همزن داخل دیگ با سرعت آرام در جهت عقربه های ساعت شروع به چرخش می کند تا مواد را به خوبی زیر و رو نماید. در صورت باز کردن درپوش سرخ کن، عملکرد دستگاه متوقف خواهد شد. پس از اتمام زمان تنظیم شده تایمر به صدا در می آید. جهت توقف بوق تایمر کافی است دکمه تایمر را فشار دهید. درپوش سرخ کن را باز نمائید و با استفاده از دسته دیگ را خارج کنید. غذا آماده میل کردن می باشد. 

نظرات