آب پرتغال گیری گوسونیک مدل gsj706

محصول جدید

مدل gsj706

آب مرکبات گیری گوسونیک GOSONIC مدل GSJ-706 با توان مصرفی 160 وات دستگاهی با عملکرد ساده و با ظاهر شیک است که با طراحی مخصوص دستگیره اهرمی جهت فشردن مرکبات کار با این وسیله را به مراتب برای شما راحت تر نموده است.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001097-021

مشخصات

مدل gsj706
شرکت سازنده گوسونیک
برق مصرفی 220
رنگ نقره ای
جنس بدنه استیل
صفحه نمایشگر ندارد
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

آب پرتغال گیری گوسونیک مدل gsj706

آب مرکبات گیری گوسونیک GOSONIC مدل GSJ-706 با توان مصرفی 160 وات دستگاهی با عملکرد ساده و با ظاهر شیک است که با طراحی مخصوص دستگیره اهرمی جهت فشردن مرکبات کار با این وسیله را به مراتب برای شما راحت تر نموده است. بدنه دستگاه دارای روکش استیل با دوام بوده که با داشتن موتور قدرتمند با سرعت چرخش 130 دور در دقیقه وسیله ای مناسب جهت گرفتن آب انواع مرکبات در کمترین زمان است. همچنین مجهز به فیلتر جمع آوری تفاله از جنس استیل با قابلیت جداسازی و شستشوی آسان می باشد. 
آب مرکبات گیری استیل 706 گوسونیک دارای مخزن داخلی پلاستیکی و ظرفیتی برابر با 0.75 لیتر بوده و دهانه خروجی آبمیوه گیری نیز به صورت ضد چکه و تاشو طراحی شده تا در صورت نیاز آن را بسته و از چکه کردن آن جلوگیری نمایید. سری مخروطی دستگاه بگونه ای طراحی شده که مناسب برای انواع مرکبات در اندازه های مختلف از لیمو ترش تا گریپ فروت می باشد، توصیه می شود بر روی دستگیره دستگاه فشاری بیش از 3 کیلوگرم وارد نکنید و حداکثر تا 15 دقیقه به صورت مداوم از آن استفاده کرده و سپس به مدت چند دقیقه استراحت دهید. در ضمن پایه های مکشی تعبیه شده زیر بدنه از لغزش و سر خوردن وسیله هنگام کار جلوگیری خواهد نمود آب مرکبات گیری گوسونیک GSJ-706 دستگاهی با ظاهر شیک و عملکردی ساده می باشد که دارای توان مصرفی ۱۶۰ واتی است.

این دستگاه با طراحی مخصوص خود، اهرمی جهت فشردن مرکبات قرار داده که کار با این دستگاه را برای مخاطبانش بسیار آسان می نماید.

آب مرکبات گیری گوسونیک از موتوری قدرتمند بهره می برد که با سرعت چرخش ۱۳۰ دور در دقیقه به عنوان وسیله ای مناسب برای آب گیری انواع مرکبات به کار می رود.

این محصول به فیلتر جمع آوری تفاله مجهز شده است که از جنس استیل بوده و دارای قابلیت جداسازی و نیز شست و شوی آسان می باشد.

آب مرکبات گیری گوسونیک ۷۰۶ از مخزن داخلی پلاستیکی که دارای ظرفیتی ۰.۷۵ لیتری می باشد استفاده می کند.

علاوه بر این بایستی این نکته را نیز خاطرنشان کرد که پایه های مکشی که در زیر بدنه تعبیه شده است مانع از لغزش و سرخوردن دستگاه در حین انجام کار می شود.

نظرات