آب پرتغال گیری گوسونیک مدل GCJ405

محصول جدید

مدل GCJ405

آب مرکبات گیری گوسونیک GOSONICمدل GCJ405دارای طراحی زیبا و بدنه استیل ضد زنگ میباشد که جلوه منحصر به فردی به دستگاه میبخشد .

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل GCJ405
شرکت سازنده گوسونیک
رنگ نقره ای
جنس بدنه استیل
صفحه نمایشگر ندارد
پایه های ضد لغزش دارد
سیستم ضد چکه دارد

اطلاعات بیشتر

آب پرتغال گیری گوسونیک مدل GCJ405

آب مرکبات گیری گوسونیک GOSONICمدل GCJ405دارای طراحی زیبا و بدنه استیل ضد زنگ میباشد که جلوه منحصر به فردی به دستگاه میبخشد . آب مرکبات گیری گوسونیک دارای موتوری قدرتمند و کم صدا با توان 85 وات میباشد. از طریق این دستگاه میتوان آب مرکبات مختلف مانند پرتقال ، لیمو شیرین ، گیریفورت و ... را در کمترین زمان ممکن آبگیری نمود. صافی استیل دستگاه ، تفاله مرکبات را در خود نگه داشته و آب مرکبات را از خود عبور میدهد . جنس دهانه خروجی آب پرتقال گیری گوسونیک از استیل ضد زنگ می باشد که سبب طول عمر دستگاه میشود . 
آب مرکبات گیری 405 گوسونیک مجهز به دهانه خروجی ضد چکه میباشد که پس از تمام شدن کار دستگاه میتوان دهانه استیل خروج آب میوه را به سمت بالا کشید تا از چکه کردن جلوگیری شود . دو قطعه مخروطی در قسمت پشت دستگاه تعبیه شده است که از فضای اضافه برای قرار گرفتن مخروطی جلوگیری میکند . برای کار با دستگاه ابتدا میوه ها را به دو قسمت تقسیم نمایید سپس هر قسمت را روی مخروطی دستگاه قرار دهید و فشار کمی به وارد کنید تا آب میوه به راحتی و در کمترین زمان و بدون صرف انرژی گرفته شود . . درپوش شفافی که بر روی ظرف آب گیری قرار می گیرد از ورود گرد و خاک به داخل ظرف جلوگیری می کند. پایه های ضد لرزش دستگاه از لرزش و تکان خوردن آن در هنگام کار جلوگیری می کنند. تمامی قطعات دستگاه قابل جدا شدن از هم بوده و می توان آن ها در ماشین ظرف شویی شستشو نمود. 

نظرات