آسیاب و مخلوط کن گوسونیک مدل 425

محصول جدید

مدل 425

مخلوط کن و آسیاب گوسونیک GOSONIC مدل GSB425محصولی با حداکثر توان 500 وات و با طراحی بدنه بسیار شکیل از جنس استیل و پلاستیک ، محصولی دو کاربرده است که به راحتی میتوان انواع نوشیدنی ، سس و ... را در مدت زمان کوتاهی از طریق دستگاه مخلوط کن آماده کرد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001097-021

مشخصات

مدل 425
شرکت سازنده گوسونیک
رنگ نقره ای مشکی
جنس بدنه استیل
جنس پارچ شیشه
جنس درپوش پلاستیک
جنس تیغه استیل
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.7
تایمر ندارد
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

آسیاب و مخلوط کن گوسونیک مدل 425

مخلوط کن و آسیاب گوسونیک GOSONIC مدل GSB425محصولی با حداکثر توان 500 وات و با طراحی بدنه بسیار شکیل از جنس استیل و پلاستیک ، محصولی دو کاربرده است که به راحتی میتوان انواع نوشیدنی ، سس و ... را در مدت زمان کوتاهی از طریق دستگاه مخلوط کن آماده کرد همچنین این دستگاه دارای آسیاب پر قدرت است که امکان آسیاب و پوره کردن مواد غذایی را به شما می دهد. از طریق پارچ شیشه ای شفاف مدرج میتوان میزان مخلوط شدن نوشیدنی و ... را ببینید. همچنین عملکرد پالس موجب میشود دستگاه با بیشترین سرعت و کمترین زمان مواد غذایی را مخلوط کند. 
مخلوط کن و آسیاب 425 گوسونیک دارای تیغه ای با طراحی 6 پره از جنس استیل ضد زنگ بوده که مخلوطی یک دست برای شما فراهم میسازد و همچنین دندانه های روی تیغه باعث خرد کردن یخ میشوند. با استفاده از ولوم تنظیم سرعت 2 درجه ای تعبیه شده روی پایه مخلوط کن میتوان سرعت آن را تنظیم کرد. پارچ شیشه ای با ظرفیت 1.5 لیتر حجم خوبی از مواد را در خود جای میدهد . درب پارچ نیز به صورت کاملا جذب روی محفظه قرار میگیرد تا از بیرون پاشیدن مواد درون پارچ جلوگیری کند .روی درب مخلوط کن محفظه شکر ریز وجود دارد تا در حین کار دستگاه بتوان شکر و چاشنی ها را به محتویات مخلوط کن اضافه کرد.دستگاه دارای سیستم محافظ موتور در هنگام گرم شدن بیش از حد است در ضمن پایه های مکشی زیر دستگاه از لغزش زیاد و تکان خوردن دستگاه حین کار جلوگیری میکنند. 

نظرات