غذا ساز گوسونیک مدل 892

محصول جدید

مدل 892

غذاساز 892 گوسونیک دارای قطعات متنوع و کاربردی شامل تیغه خمیر زن، صفحه خامه زن و صفحه مخصوص رنده و ورقه کردن است که به راحتی درون محفظه غذاساز قرار می گیرند، همچنین سه صفحه استیل ضد زنگ جهت رنده ریز و درشت و ورقه کردن همراه با دستگاه ارائه شده است

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 892
شرکت سازنده گوسونیک
توان 500
برق مصرفی 220
رنگ سفید مشکی
جنس بدنه پلاستیک
جنس پارچ پلاستیک
جنس تیغه استیل
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.5
قابلیت خرد کردن یخ دارد
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

غذا ساز گوسونیک مدل 892

غذاساز چند کاره گوسونیک GOSONIC مدل GSB892 با توان 500 وات دستگاهی کاربردی با طراحی چند منظوره است که بیشتر نیازهای شما را در آشپزخانه برای آماده سازی مواد غذایی فراهم می سازد. محفظه غذاساز از جنس پلاستیک مقاوم با ظرفیت 2 لیتر و با بدنه شفاف مدرج می باشد و حداکثر گنجایش مفید این محفظه 1200 میلی لیتر است. دستگاه مجهز به تیغه ی تیز و برنده ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد که توانایی خرد کردن انواع گوشت، سبزیجات، سیر، پیاز و غیره را دارد. 
غذاساز 892 گوسونیک دارای قطعات متنوع و کاربردی شامل تیغه خمیر زن، صفحه خامه زن و صفحه مخصوص رنده و ورقه کردن است که به راحتی درون محفظه غذاساز قرار می گیرند، همچنین سه صفحه استیل ضد زنگ جهت رنده ریز و درشت و ورقه کردن همراه با دستگاه ارائه شده است. روی پایه دستگاه یک ولوم کنترلی برای تنظیم سرعت موتور در دو وضعیت کم و زیاد و استفاده از عملکرد پالس یا ضربه ای وجود دارد. به علاوه می توانید هنگام نگهداری تمامی قطعات را درون محفظه غذاساز جایگذاری کنید تا فضای کمتری اشغال شده و ظاهر دستگاه نیز مرتب تر دیده شود. 

نظرات