آبمیوه گیری گوسونیک مدل 713

محصول جدید

مدل 713

آبمیوه گیری گوسونیک GOSONICمدلGSJ713 با توان موتور 400واتی وسیله ای با کارکرد آسان مناسب مصارف خانگی است که امکان آبگیری انواع میوه جات را با کمترین انرژی و صرف زمانی کمتر برای شما فراهم می آورد. بدنه دستگاه از جنس پلاستیک با روکش استیل مات بوده که علاوه بر زیبایی ظاهری موجب شده تا تمیز کردن بدنه آسان تر گردد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 713
شرکت سازنده گوسونیک
برق مصرفی 220
رنگ نقره ای مشکی
جنس بدنه استیل
جنس پارچ پلاستیک
پایه های ضد لغزش دارد
جنس تیغه استیل

اطلاعات بیشتر

آبمیوه گیری گوسونیک مدل 713

آبمیوه گیری گوسونیک GOSONICمدلGSJ713 با توان موتور 400واتی وسیله ای با کارکرد آسان مناسب مصارف خانگی است که امکان آبگیری انواع میوه جات را با کمترین انرژی و صرف زمانی کمتر برای شما فراهم می آورد. بدنه دستگاه از جنس پلاستیک با روکش استیل مات بوده که علاوه بر زیبایی ظاهری موجب شده تا تمیز کردن بدنه آسان تر گردد. بر روی بدنه یک ولوم کنترلی جهت روشن و خاموش کردن و تنظیم سرعت دستگاه در دو وضعیت کم و زیاد تعبیه شده است. فیلتر داخلی آبمیوه گیری از جنس استیل بوده که از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و به راحتی قابل جداسازی از بدنه بوده و میتوانید آن راپس از استفاده زیر شیر آب شستشو دهید.
آبمیوه گیری713 گوسونیک مجهزبه مخزن تفاله ای با ظرفیت تقریبی 1.5 لیتری است که امکان آبگیری مداوم و پیوسته را برای شما فراهم می آورد و به راحتی قابل جداسازی و شستشو می باشد. بر روی مخزن تفاله درپوش متصل به بدنه قرارمی گیرد که با بستن گیره اهرمی فلزی تمامی قطعات در جای خود ثابت شده و دستگاه آماده به کار خواهد بود. پس از آماده سازی دستگاه و روشن کردن آن می توانید قطعات میوه را در دهانه ورودی قرار داده و به کمک دسته فشاری به سمت فیلتر داخلی هدایت کنید. همچنین یک پارچ پلاستیکی با گنجایش 750 میلیلیتر همراه با مجموعه ارائه شده است که با طراحی مخصوص کاملا منطبق با بدنه دستگاه و زیر دهانه خروجی آبمیوه گیری قرارمی گیرد ومانع ازپاشیده شدن آبمیوه به بیرون از پارچ می گردد. در ضمن طراحی ضد چکه دهانه به صورت اهرمی موجب سهولت در استفاده از آبمیوه گیری خواهد شد.

نظرات