آبمیوه گیری گوسونیک مدل 716

محصول جدید

مدل 716

آبمیوه گیری گوسونیک GOSONIC مدل GSJ716 دارای موتور قدرتمند با توان 800 وات بوده که وسیله ای بسیار مناسب برای آبگیری انواع میوه ها و سبزیجات به صورت تازه است و بسیار کاربردی برای تمام خانوار ها میباشد. توسط آبمیوه گیری گوسونیک در مدت زمان کوتاهی و با صرف کمترین انرژی میتوان آّب میوه های تازه نوش جان نمود

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001097-021

مشخصات

مدل 716
شرکت سازنده گوسونیک
برق مصرفی 220
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه استیل
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

آبمیوه گیری گوسونیک مدل 716

آبمیوه گیری گوسونیک GOSONIC مدل GSJ716 دارای موتور قدرتمند با توان 800 وات بوده که وسیله ای بسیار مناسب برای آبگیری انواع میوه ها و سبزیجات به صورت تازه است و بسیار کاربردی برای تمام خانوار ها میباشد. توسط آبمیوه گیری گوسونیک در مدت زمان کوتاهی و با صرف کمترین انرژی میتوان آّب میوه های تازه نوش جان نمود .جنس بدنه آبمیوه گیری GSJ716 از ترکیب پلاستیک و استیل تشکیل شده که علاوه بر زیبایی بخشیدن موجب تمیز شدن آسان بدنه نیز می گردد. این دستگاه مجهز به مخزن تفاله بزرگ با ظرفیت 1.5 لیتری است که امکان آبگیری مداوم و پیوسته را برای شما فراهم می آورد . 
آب میوه گیری 716 گوسونیک دارای فیلتر داخلی از جنس استیل بوده که از استحکام و دوام بالایی برخوردار است . پنل دستگاه دارای یک ولوم چرخشی برای تعیین میزان سرعت و روشن و خاموش کردن دستگاه میباشد . این آبمیوه گیری دارای 2 سرعت بوده که از سرعت 1 برای آبگیری میوه های نرم و از سرعت 2 برای آبگیری میوه های سفت استفاده میشود . دهانه ورودی بزرگ 75 میلی متری دستگاه امکان ورود میوه ی درسته را بدون نیاز به خرد کردن آن فراهم می کند. پس از قرار دادن میوه در دهانه، با استفاده از فشاری همراه دستگاه می توان میوه را به داخل دهانه هدایت کرد. آب میوه گیری گوسونیک دارای پارچ با ظرفیت 1.1 لیتری بوده که کاملا منطبق با دهانه خروجی دستگاه قرار میگیرد و از پاشیده شدن آبمیوه به سطوح جلوگیری میکند . پایه های دستگاه کاملا به سطح مورد نظر می چسبد و از لغزش و تکان خوردن دستگاه حین کار جلوگیری میکند . 

نظرات