چایی ساز گوسونیک مدل 760

محصول جدید

مدل 760

چای ساز گوسونیکمدل GST760 با طراحی بی نظیر به فضای آشپزخانه شما جلوه خاصی می بخشد. توان دستگاه بین 1850 تا 2200 وات می باشد. جنس کتری و قوری گوسونیک استیل ضدد زنگ می باشد که علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری بر کیفیت محصول نیز افزوده است

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 760
شرکت سازنده گوسونیک
توان 2200
برق مصرفی 220
رنگ استیل
جنس بدنه استیل
جنس پارچ استیل
صفحه نمایشگر ندارد
ظرفیت کتری آب 1.8
قوری چای دارد
جنس قوری استیل

اطلاعات بیشتر

چایی ساز گوسونیک مدل 760

چای ساز گوسونیکمدل GST760 با طراحی بی نظیر به فضای آشپزخانه شما جلوه خاصی می بخشد. توان دستگاه بین 1850 تا 2200 وات می باشد. جنس کتری و قوری گوسونیک استیل ضدد زنگ می باشد که علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری بر کیفیت محصول نیز افزوده است. این بدنه تمام استیل در اثر استفاده زنگ نمی زند و فرسوده نمی گردد. کتری گوسونیک به صورت بدون سیم طراحی شده که بر روی پایه اتصال به پریز برق قرار می گیرد. قابلیت چرخش 360 درجه کتری امکان برداشتن و گذاشتن آسان کتری را بر روی پایه فراهم می کند. ظرفیت کتری 1.8 لیتر می باشد. میزان آبی که داخل کتری ریخته می شود بایستی بین علامت حداقل و حداکثر حک شده در داخل کتری باشد. المنت دوگانه کتری موجب زود جوش آمدن آب داخل کتری می شود. نکته جالب در طراحی این کتری جدا سازی قسمت المنت از قسمت داخلی کتری می باشد که از تماس مستقیم المنت با آب داخل کتری جلوگیری کرده و ظاهر زیباتری به کتری می بخشد. دهانه خروجی کتری دارای صافی استیل می باشد که از خروج رسوبات جلوگیری می کند. لوله خروجی کتری به گونه ای طراحی شده که در حین ایمنی امکان ریختن آسان آب کتری را فراهم می کند. با استفاده از دسته محکم و ایمن کتری می توان به راحتی آن را برداشت. کتری دارای درب جداگانه ایست که امکان استفاده از کتری را جهت جوش آوردن آب در هنگام تهبه غذا فراهم می کند.
دکمه روشن/ خاموش کتری در قسمت پایه آن واقع است که با فشار آن کتری روشن شده و شروع به گرم کردن آب می کند. پس از آن که آب به جوش آمد کتری به صورت خودکار خاموش می گردد. پس از جوش آمدن آب کتری می توان درب آن را برداشت و آب را داخل قوری ریخت و سپس قوری را بر روی دهانه کتری قرار داد. در این حالت با قرار دادن دکمه واقع بر روی پایه کتری در حالت گرم نگه داری ، کتری شروع به دم کردن چای می کند. توان دستگاه در این حالت 140 تا 167 وات می باشد. قوری گوسونیک دارای صافی بزرگ تمام استیل جهت ریختن برگه های چای خشک می باشد. این صافی بزرگ امکان جریان آب داغ را در بین برگه های چای فراهم کرده و موجب دم کشیدن بهتر چای می شود.

نظرات