چایی ساز گوسونیک مدل 878

محصول جدید

مدل 878

ای ساز گوسونیکمدل GST-878 با طراحی بسیار زیبا جلوه خاصی به فضای آشپزخانه شما می بخشد. توان دستگاه بسته به نوع عملکرد آن بین 1850 تا 2200 وات می باشد. این چایی ساز مجهز به پایه بزرگ گرم نگه داری بوده که قوری و کتری بر روی آن قرار می گیرند.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 878
شرکت سازنده گوسونیک
توان 2200
برق مصرفی 220
رنگ نقره ای
جنس بدنه استیل
جنس بدنه کتری استیل
ظرفیت کتری آب 1.8
قوری چای دارد
جنس قوری پیرکس

اطلاعات بیشتر

چایی ساز گوسونیک مدل 878

چای ساز گوسونیکمدل GST-878 با طراحی بسیار زیبا جلوه خاصی به فضای آشپزخانه شما می بخشد. توان دستگاه بسته به نوع عملکرد آن بین 1850 تا 2200 وات می باشد. این چایی ساز مجهز به پایه بزرگ گرم نگه داری بوده که قوری و کتری بر روی آن قرار می گیرند. رویه تمام استیل صفحه علاوه بر زیبایی ظاهری بر کیفیت دستگاه نیز افزوده است. این صفحه را می توان به راحتی با دستمال نمدار تمیز کرد. بر روی صفحه دکمه هایی جهت کنترل عملکرد دستگاه تعبیه شده اند. با فشار دکمه گرم نگه داری صفحه واقع در زیر قوری شروع به گرم شدن کرده و موجب دم کشیدن چای می شود. با استفاده از دکمه قهوه می توان قهوه خوش عطر و خوش طعم خانگی را به راحتی مهیا نمود. با استفاده از سه دکمه دیگر می توان چای را در سه دمای مختلف 90، 70 و 50 درجه دم کرد. 
چای ساز گوسونیک مجهز به کتری تمام استیل به ظرفیت 1.7 لیتر می باشد که امکان جوش آوردن حجم بالایی از آب را فراهم می کند. این کتری مدرج بوده و از طریق نشان گر واقع بر روی بدنه کتری می توان میزان آب داخل آن را مشاهده نمود و در صورت تمام شدن آب کتری مجددأ آن را پر کرد. درب کتری به بدنه متصل می باشد. جهت باز کردن درب کتری کافیست دکمه واقع بر روی دسته را فشار دهید. درون کتری فیلتر تصفیه آب از جنس استیل ضد زنگ تعبیه شده است که از خروج جرم و رسوبات آب کتری به داخل قوری جلوگیری می کند. قابلیت چرخش 360 درجه کتری امکان برداشتن و گذاشتن آسان را برای افراد راست دست و چپ دست فراهم می کند. دکمه روشن/ خاموش در قسمت پائینی و بر روی پایه کتری تعبیه شده است که با قرار دادن در وضعیت پائین کتری روشن می گردد. پس از به جوش آمدن آب کتری به صورت اتوماتیک خاموش می گردد. 
قوری زیبا و شیشه ای چایساز گوسونیک بر زیبایی و جلوه دستگاه دو چندان افزوده است. ظرفیت این قوری 1.5 لیتر می باشد. درب قوری متصل به آن می باشد که به آسانی می توان آن را باز و بسته کرد. در داخل قوری صافی بزرگی از جنس استیل ضد زنگ قرار دارد که جهت جدا کردن چای از تفاله آن می باشد. این صافی دارای شبکه های بسیار ریز می باشد که امکان عبور آب داغ را به داخل برگ های خشک چای فراهم کرده و موجب رنگ انداختن بهتر چای می گردند. با استفاده از دسته متصل به صافی می توان به راحتی آن را از قوری خارج کرده و شستشو نمود. 

نظرات