چایی ساز گوسونیک مدل 876

محصول جدید

مدل876

ای ساز گوسونیکمدل GST876 امکان تهیه چای و هم چنین قهوه خوش طعم و خوش رنگ را در سریع ترین زمان فراهم می کند. این چایساز زیبا دارای پایه اتصال به برق می باشد که کتری و قوری بر روی آن قرار می گیرند.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 876
شرکت سازنده گوسونیک
توان 2200
برق مصرفی 220
رنگ نقره ای
جنس بدنه استیل
جنس بدنه کتری استیل
ظرفیت کتری آب 1.7
قوری چای دارد
جنس قوری پیرکس
طول سیم 1

اطلاعات بیشتر

چایی ساز گوسونیک مدل 876

چای ساز گوسونیکمدل GST876 امکان تهیه چای و هم چنین قهوه خوش طعم و خوش رنگ را در سریع ترین زمان فراهم می کند. این چایساز زیبا دارای پایه اتصال به برق می باشد که کتری و قوری بر روی آن قرار می گیرند. بر روی پایه دستگاه می توان دکمه روشن/ خاموش، انتخاب عملکرد چای ساز و یا قهوه ساز و دکمه های کم و زیاد کردن دما را مشاهده نمود. بر روی صفحه نمایش ال سی دی پایه می توان تنظیمات انجام شده را مشاهده کرد. دمای دستگاه در حالت عملکرد چای از 60 تا 80 درجه قابل تنظیم می باشد. هم چنین دمای مطلوب برای دم کشیدن قهوه 75 تا 85 درجه می باشد. 
این چای ساز مجهز به کتری بدون سیم با قابلیت چرخش 360 درجه می باشد. ظرفیت کتری 1.7 لیتر می باشد. جنس بدنه کتری استیل ضد زنگ بوده که علاوه بر زیبایی بر کیفیت آن نیز افزوده است. از طریق نشان گر سطح آب واقع بر روی بدنه کتری می توان میزان آب داخل آن را مشاهده نمود. در هنگام ریختن آب توجه داشته باشید آب بیش از علامت حداکثر ریخته نشود. دکمه روشن/ خاموش کتری در قسمت پایه کتری تعبیه شده است که با قرارگیری آن در وضعیت روشن چراغ نشان گر مربوطه روشن شده و کتری شروع به جوشاندن آب می کند. پس از به جوش آمدن آب ، کتری بصورت خودکار خاموش می شود. جهت ایمنی بیشتر درب کاملأ بر روی دهانه کتری قفل می شود. برای باز کردن درب کتری کافیست دکمه واقع بر روی دسته را فشار دهید تا درب باز شود. از مشخصه های این چای ساز مجهز بودن به سیستم محافظ می باشد که در صورت داغ شدن بیش از حد کتری آن را به صورت خودکار خاموش می کند. 
چایساز گوسونیک دارای قوری شیشه ای 1.5 لیتریست. در داخل قوری صافی تمام استیل جهت ریختن چای خشک قرار دارد. با استفاده از دسته صافی می توان آن را از داخل قوری خارج کرد و به راحتی شستشو نمود. درب قوری متصل به آن می باشد. 

نظرات