همزن کاسه ای گوسونیک مدل 888

محصول جدید

مدل 888

با استفاده از انتخاب گر واقع بر روی بدنه می توان سرعت مطلوب را با توجه به نوع عملکرد و نوع مواد غذایی تنظیم کرد. همزن حرفه ای ۸۸۸ گوسونیک دارای سرعت کم مناسب عملکرد چنگک می باشد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 888
شرکت سازنده گوسونیک
برق مصرفی 220
وزن 3کیلو
رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک
پایه های ضد لغزش دارد

اطلاعات بیشتر

همزن کاسه ای گوسونیک مدل 888

 

مدل GBM-888 دستگاهی چند منظوره که جهت مخلوط کردن، همزدن و ورز دادن خمیر نان، مایه کیک و شیرینی و دیگر مواد غذایی کاربرد دارد. این دستگاه مجهز به کاسه 5 لیتری است. این کاسه قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان آن را در ماشین ظرفشویی شستشو نمود. درپوش کاسه کاملأ بر روی آن قفل می شود و از پاشیده شدن مواد غذایی به اطراف جلوگیری می کند. این درپوش شفاف بوده و از طریق آن می توان محتویات داخل کاسه را مشاهده نموده و بر مراحل انجام کار نظارت داشت. جهت باز و بسته کردن سر میکسر کافی است دکمه قفل شونده را به سمت داخل فشار دهید تا سر دستگاه آزاد گردد. 
با استفاده از انتخاب گر واقع بر روی بدنه می توان سرعت مطلوب را با توجه به نوع عملکرد و نوع مواد غذایی تنظیم کرد. همزن حرفه ای ۸۸۸ گوسونیک دارای سرعت کم مناسب عملکرد چنگک می باشد. در هنگام استفاده از سری همزنk شکل بایستی از سرعت متوسط استفاده نمود. سرعت بالا مناسب برای سری همزن می باشد. ماشین آشپزخانه گوسونیک مجهز به سه سری است که به عنوان لوزام جانبی همراه دستگاه ارائه شده اند و شامل همزن بادکنکی، همزنk شکل و چنکگ می باشند. برای میکس کردن مایه کیک، بیسکوئیت، خمیر، نان خامه ای و پوره سیب زمینی می توان از همزن k شکل استفاده نمود. همزن بادکنکی برای هم زدن تخم مرغ، خامه، موس ها و سس کاربرد دارد. چنگک برای ورز دادن مایه خمیر مورد استفاده قرار می گیرد.

قدرت 800 وات

٨ سرعته

دارای چندین عملکرد

دارای کاسه استیل با حجم 4.2 لیتر
دارای کاسه Self-Rotation

خاموش شدن اتوماتیک

شروع آرام باعث کاهش پخش شدن مواد می شود

دارای تیغه های همزن، مخلوط کن و خامه زن

دارای پوشش محافظ در برابر گرد و خاک و پخش شدن مواد داخل کاسه همزن
با ضمانت نامه گاسونیک

 

نظرات