مایکروفر فلر 30لیتری مدل 306 نقره ای

محصول جدید

مشخصات :

  • ابعاد بیرونی دستگاه : طول 52- عمق 36.5- ارتفاع33 سانتی متر

  • ابعاد محفظه داخلی مایکروفر دستگاه : ---

  • وزن: 16.5کیلوگرم

  • رنگ: نقره ای

  • جنس بدنه: فلزی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل 306نقره ای
شرکت سازنده فلر
توان 1450
برق مصرفی 220
وزن 9
رنگ نقرهای
جنس بدنه فلز
صفحه نمایشگر دارد
تعداد برنامه های پخت 12

اطلاعات بیشتر

مایکروفر فلر  30لیتری مدل 306 نقره ای

  

شرکت فلر مایکروفر جدیدی وارد بازار نموده است.مایکروفر 30 لیتری فلر Feller مدل MW306 با توان 1450 وات دارای قابلیت های متنوع جهت پخت انواع غذاهاست. این دستگاه دارای طراحی زیبا با بدنه فلزی نقره ای و دربی شیشه ای می باشد که از طریق آن می توان داخل محفظه مایکروفر را مشاهده کرد و بر مراحل پخت غذا نظارت داشت. مایکروفر فلر دارای محفظه بزرگ با لعاب سفید رنگ است. این محفظه دارای قابلیت عملکرد طولانی مدت فن می باشد و داخل محفظه سینی شیشه ای بزرگ به قطر 315 میلی متر قرار می گیرد. در سمت راست دستگاه صفحه نمایش ال ای دی قرار گرفته است که اطلاعات مربوط به زمان پخت و نوع عملکرد را به صورت دقیق و واضح نمایش می دهد.

  

ابلیت گریل از مزیت های این مایکروفر است. توان ورودی دستگاه در حالت گریل 1000 وات می باشد. توجه داشته باشید که پس از اتمام نیمی از زمان گریل، دستگاه دوبار به صدا در می آید که عادی است. برای رسیدن به نتیجه بهتر در پخت یا گریل ، بهتر است غذا را برگردانید و دوباره در را ببندید. در این حالت مایکروفر مجددأ به پخت ادامه خواهد داد. این دستگاه مجهز به 5 تنظیم توان مایکروویو می باشد که از 10 تا 100 درصد قابل تنظیم می باشد و با فشار دادن دکمه مایکروویو توان خروجی آن را تنظیم نمایید. ماکروفر فلر دارای تایمر 95 دقیقه ای است که می توان با آن زمان پخت غذا را تنظیم نمود. پس از اتمام پخت غذا، پیغام پایان پخت به صدا در می آید. 

   
مایکروفر فلر دارای قابلیت پخت سریع است و با هر بار فشار دادن دکمه شروع/ 30 ثانیه/ تأیید، 30 ثانیه به مدت پخت اضافه می شود. بیشترین زمان پخت 95 دقیقه می باشد. ویژگی این دستگاه تنوع برنامه های پخت آن است بصورتی که برای پخت پیتزا، سیب زمینی، گوشت، ماهی، سبزیجات، نوشیدنی ها، پاپ کورن و ماکارونی برنامه های جدا گانه ای گنجانده شده است. با انتخاب فهرست اتوماتیک می توان یکی از این برنامه های 8 گانه را انتخاب نمود. مزیت دیگر این مایکروفر مجهز بودن آن به عملکرد یخ زدایی وزنی و یخ زدایی با زمان است. از مشخصه های دیگر مایکروفر فلر می توان به عملکرد قفل کودک در آن اشاره کرد. برای فعال کردن قفل کودک دکمه توقف/ پاک کردن را به مدت 3 ثانیه فشار دهید. در این حالت صدای ممتدی به گوش می رسد که نشان دهنده قفل شدن دستگاه می باشد.

نظرات