مایکروفر فلر 30 لیتری مدل 307 سفید

محصول جدید

مشخصات :

  • ابعاد بیرونی دستگاه : طول 52- عمق 41.5- ارتفاع33.5 سانتی متر

  • وزن: 16.5کیلوگرم

  • رنگ: نقره ای

  • جنس بدنه: فلزی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل 307
شرکت سازنده فلر
توان 1500
برق مصرفی 220
نوع دستگاه مایکروفر
وزن 19
رنگ سفید
جنس بدنه فلز
گرم نگه دار دارد

اطلاعات بیشتر

مایکروفر فلر 30 لیتری مدل 307 سفید

  

با توان 1450 وات دستگاهی زیبا با قابلیت های متنوع جهت پخت انواع غذاهای لذیذ می باشد. جنس بدنه دستگاه فلزی و به رنگ نقره ای است. درب شیشه ای مایکروفر امکان مشاهده غذاهای در حال پخت در داخل محفظه را فراهم می کند. این دستگاه مجهز به محفظه بزرگ با لعاب سفید رنگ است. ظرفیت 30 لیتری این مایکروفر مناسب برای یک خانواده ایرانی است. داخل محفظه سینی شیشه ای بزرگ به قطر 315 میلی متر قرار دارد. صفحه کنترل دیجیتال به همراه دکمه های تنظیم در سمت چپ دستگاه قرار گرفته اند. 

  


مایکروفر فلر دارای قابلیت پخت سریع است. با هر بار فشار دادن دکمه شروع/ 30 ثانیه ، 30 ثانیه به مدت پخت اضافه می شود. برنامه های پخت از پیش تنظیم شده ی مایکروفر شامل منوی پخت پیتزای منجمد، سیب زمینی، ذرت تفت داده شده، سبزیجات منجمد، نوشیدنی، گوشت می باشد. مزیت دیگر این مایکروفر مجهز بودن آن به عملکرد یخ زدایی وزنی و یخ زدایی با زمان است. قابلیت گریل از مزیت های این مایکروفر است.

  

توان ورودی دستگاه در حالت گریل 1000 وات می باشد. پس از گذشت نیمی از زمان گریل، آون دوبار به صدا در می آید. برای رسیدن به نتیجه بهتر در پخت با گریل، بهتر است غذا را برگردانید و دوباره در را ببندید و برای ادامه پخت دکمه start/+30sec را فشار دهید. این دستگاه مجهز به 11 تنظیم توان مایکروویو می باشد که از 0 درصد تا 100 درصد قابل تنظیم می باشد و با فشار دادن دکمه مایکروویو می توان توان خروجی آن را تنظیم نمود. 

  
ماکروفر فلر دارای تایمر 99 دقیقه و 99 ثانیه است که می توان با آن زمان پخت غذا را تنظیم نمود. پس از اتمام پخت غذا، پیغام پایان پخت به صدا در می آید. این مایکروفر فلر مجهز به عملکرد قفل کودک می باشد که از تغییر ناخواسته برنامه های تنظیم شده دستگاه جلوگیری می کند. برای فعال کردن قفل کودک کافی است دکمه توقف/ پاک کردن به مدت 3 ثانیه فشار داده شود. در این حالت صدای ممتدی به گوش می رسد که نشان دهنده قفل شدن دستگاه می باشد. 

فروش اینترنتی (آنلاین) ماکروفر فلر 30 لیتری مدل 307 سفید در فروشگاه مرکزی لوازم خانگی امین حضور Allkitchen .

نظرات