مایکروفر فلر 30 لیتری مدل 350 سفید

محصول جدید

مشخصات :

  • ابعاد بیرونی دستگاه : طول 52- عمق 37- ارتفاع33 سانتی متر

  • ابعاد محفظه داخلی مایکروفر دستگاه : طول 33- طول 23 سانتی متر

  • وزن: 17.5کیلوگرم

  • رنگ: سفید

  • جنس بدنه: فلزی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل 350
شرکت سازنده فلر
توان 1500
برق مصرفی 220
نوع دستگاه مایکروفر
وزن 19
رنگ سفید
جنس بدنه فلزی
صفحه نمایشگر دارد
گرم نگه دار دارد
گریل کردن دارد

اطلاعات بیشتر

مایکروفر فلر 30 لیتری مدل 350 سفید

با توان 1450 وات انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه را در کمترین زمان ممکن طبخ می کند. ظرفیت 30 لیتری ماکروفر امکان پخت حجم بالای مواد غذایی را فراهم می کند. جنس بدنه دستگاه فلزی و به رنگ نقره ای است. درب شیشه ای مایکروفر امکان مشاهده غذاهای در حال پخت را در داخل محفظه فراهم می کند. دستگیره درب امکان باز و بسته کردن آسان درب را فراهم می کند. این دستگاه مجهز به محفظه بزرگ از جنس استیل ضد زنگ است که روی آن با لعاب سفید پوشیده شده است.

  

داخل محفظه سینی شیشه ای بزرگی به قطر 315 میلی متر قرار می گیرد از دیگر ویژگی های مایکروفر فلر مجهز بودن به صفحه کنترل دیجیتالی بزرگ می باشد که می توان اطلاعات مربوط به تنظیمات دستگاه را بر روی آن مشاهده نمود. همچنین با استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی بدنه ماکروفر می توان از قابلیت های متعدد دستگاه استفاده نمود. این دستگاه مجهز به 5 سطح توان ماکروویو می باشد که با هر بار فشار دکمه مربوطه می توان سطح توان مایکروویو را از 10 تا 100 درصد تنظیم نمود. 

  


همچنین دستگاه مجهز به قابلیت پخت با گریل می باشد که جهت کبابی کردن گوشت و سبزیجات می توان از این قابلیت استفاده نمود. جهت انتخاب عملکرد گریل کافاست دکمه ی Micro/Grill/ را شش بار فشار دهید تا عبارتG-1 روی صفحه نمایش ظاهر شود. در این حالت عملکرد گریل انتخاب شده است. پس از گذشت نیمی از زمان گریل، آون دوبار به صدا در می آید. برای رسیدن به نتیجه بهتر در پخت با گریل، بهتر است غذا را برگردانید و دوباره در را ببندید و برای ادامه پخت دکمه شروع را فشار دهید.

  

مایکروفر 350 فلر مجهز به 8 برنامه پخت اتوماتیک می باشد که شامل پخت پیتزا، سیب زمینی، ماهی، سبزیجات، پاستا، گوشت، سوپ و گرم کردن مجدد می باشد. این مایکروفر مجهز به عملکرد یخ زدایی با وزن و یخ زدایی با زمان است که با استفاده از این دو عملکرد می توان غذاهای منجمد و فریز شده را یخ زدایی کرد. مایکروفر فلر دارای قابلیت پخت سریع است. جهت استفاده از این قابلیت کافیست دکمه start/express را فشار دهید تا غذا با توان 100 درصد و به مدت 30 ثانیه بپزد.

  

با هر بار فشار دادن این دکمه، 30 ثانیه به مدت پخت اضافه می شود. ماکروفر فلر دارای تایمر 95 دقیقه ای است که می توان با آن زمان پخت غذا را تنظیم نمود. پس از اتمام پخت غذا، پیغام پایان پخت به صدا در می آید. مایکروفر فلر مجهز به عملکرد قفل کودک می باشد که از تغییر ناخواسته برنامه های تنظیم شده دستگاه جلوگیری می کند. برای فعال کردن قفل کودک کافیست دکمه توقف/ پاک کردن به مدت 3 ثانیه فشار داده شود. در این حالت صدای ممتدی به گوش می رسد که نشان دهنده قفل شدن دستگاه می باشد. 

  

فروش اینترنتی (آنلاین) ماکروفر فلر 30 لیتری مدل 350 نقره ای در فروشگاه مرکزی لوازم خانگی امین حضور Allkitchen .

نظرات