زودپزبرقی فلر مدل 510

محصول جدید

مشخصات :

  • همه کاره (زودپز، پلوپز، آرام پز)

  • گنجایش 5 لیتر

  • قابلمۀ درونی محکم و بادوام

  • با گنجایش پخت غذا، برای 4 تا 10 نفر دارای روکش نچسب

  • صفحه نمایشگر بزرگ، دارای نور زمینه 

  • (تایمر) با قابلیّت تنظیم 24 ساعته و عملکردی آسان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

مشخصات

مدل 510
شرکت سازنده فلر
توان 1450 وات
برق مصرفی 220
نوع دستگاه زود پز
رنگ مشکی
جنس بدنه پلاستیک
جنس درپوش پلاستیک
تایمر دارد
صفحه نمایشگر دارد
جنس قابلمه تفلون
تعداد برنامه های پخت 11
گرم نگه دار دارد
عملکرد ته دیگ 4
دریچه خروج بخار دارد
قابلیت های پخت 11

اطلاعات بیشتر

زودپزبرقی فلر مدل 510

دستگاه زودپز برقی فلر مدل510 از نظر کارایی ، ایمنی و سادگی در استفاده بسیار قابل توجه است. این زودپز که دارای ظرفیت 6 لیتر است قابلیت تهیه 4 تا 10 پیمانه را دارد. توان دستگاه 1000 وات و می تواند تا فشار 70پخت سریع را با حفظ کیفیت مواد غذایی و طعم انجام دهید. دستگاه دارای برنامه خودکار شروع به کار تا توقف می باشد پس نیازی به سرکشی در حین پخت ندارد و پس از اتمام کار بطور اتوماتیک خاموش می شود.

    


پنل زودپز فلر فارسی/انگلیسی بوده و در زمان کار با آن بسیار ساده است . ضمنا می توانید از دفترچه فارسی محصول نیز بهره بگیرید.پخت گوشت ، لوبیا ، سوپ ، ماهی ، ماهیچه ، برنج، برنج ته دیگی ، بخارپز ، کیک ، حلیم و همچنین حالت گرم نگهدار از جمله برنامه های از پیش تعیین شده در این دستگاه می باشد.دستگاه ایمن بوده و در زمان تحت فشار بودن درپوش آن باز نخواهد شد.

    


نشانگر فشار : اگر قابلمه تحت فشار باشد شاخص فشار به صورت پویا به نمایش گذاشته می شود.وقتی درپوش دستگاه باز شود و یا در حالتی که درپوش به خوبی بسته نیست حالت باز بودن درب بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.دستگاه زودپز برقی 5095 مجهز به تایمر 24 ساعته است که می تواند زمان شروع بکار دستگاه را مشخص کند.پس از پخت غذا ، دستگاه بطور خودکار به حالت گرم نگهدار می رود و تا زمان استفاده گرم می ماند. در حالت های دیگر نیز شما می توانید حالت گرم نگهدار را فعال کنید.

    

فروش اینترنتی ( آنلاین ) زودپزبرقی فلر feller مدل 510  با قیمت ارزان در فروشگاه مرکزی لوازم خانگی امین حضور Allkitchen .

نظرات