چایی ساز پارس خزر مدل 3500

محصول جدید

ویژگیهای چایی ساز پارس خزر مدل 3500

  •          دارای دو کلید روشن و خاموش روی کتری و روی سینی

  •           کلید اتئمایتک تنظیم جوش داغ و تنظیم جوش ملایم

  •           دارای دو ترموستات جهت المنت هنگام خشک شدن آب داخل کتری

  •           دارای فیلتر چای ضد زنگ، قابلیت اتفاده همزمان دو قوری

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • A

مشخصات

مدل 3500چایی ساز
توان 1685
ابعاد طول 420، عرض 240 و ارتفاع 320 میلی‌متر
وزن 3kg
رنگ سفید و استیل
جنس بدنه استیل و پلاستیک
جنس بدنه کتری استیل و پلاستیک
ظرفیت کتری آب 1.9
قوری چای چینی و پیرکس
ظرفیت قوری چای 0.7

اطلاعات بیشتر

چایی ساز پارس خزر مدل 3500

چای ساز برقی 3500 پارس خزر به گونه ای طراحی شده تا کتری با هر زاویه ای از 0 تا 360 درجه روی پایه قرار بگیرد و از طریق دو نشانگر داخلی میزان حداکثر و حداقل آب روی بدنه مشخص شده

چای ساز برقی پارس خزر PARS KHAZAR مدل TM-3500P با توان 1685 وات چای خوش عطر و طعم دلخواه شما را در زمانی کم برای شما مهیا می سازد و تا چندین ساعت گرم نگه می دارد، طراحی شیک و ساده دستگاه جلوه ای تازه به آشپزخانه شما می بخشد. کتری استیل مجموعه با طراحی بدون سیم ساخته شده و ظرفیتی حدود 1.9 لیتر دارد و همراه با قوری بروی پایه مخصوص با کلید روشن و خاموش مجزا قرار می گیرد. به دلیل روکش دار بودن المنت کتری شستشو و تمیز کردن آن بسیار آسان و ایمن گردیده است. 
چای ساز برقی 3500 پارس خزر به گونه ای طراحی شده تا کتری با هر زاویه ای از 0 تا 360 درجه روی پایه قرار بگیرد و از طریق دو نشانگر داخلی میزان حداکثر و حداقل آب روی بدنه مشخص شده، کلید روشن و خاموش کردن کتری نیز بصورت اهرمی پایین کتری قرار دارد و یک کلید دیگر روی دسته جهت انتخاب حالت جوش آور یا گرم نگهدار تعبیه شده است. هنگام کارکرد کتری دو چراغ نشانگر روی بدنه حالت جوش آوردن یا گرم نگهدارنده کتری را به شما نشان می دهد. قوری شیشه ای این مجموعه با حجم خوب 0.7 لیتر دارای فیلتر استیل قابل جداسازی جهت ریختن قهوه یا چای خشک می باشد. قسمت قرارگیری قوری روی پایه مجهز به صفحه گرم نگهدارنده بوده و چای یا قهوه آماده شده را تا چندین ساعت گرم نگه می دارد. 

نظرات